... Realita v ohrozen├ş (Lenka Vdovjakov├í)

Realita v ohrozen├ş (Lenka Vdovjakov├í)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 2,00

...M├║dros┼ą neznamen├í by┼ą ne─Źestn├Ż. Znamen├í to postara┼ą sa o svoju osobnos┼ą tak, aby bola v s├║lade so svoj├şm chcen├şm a hlbokou l├ískou, porozumen├şm k sebe a k okoliu. Narod├şme sa, ┼żijeme, pracujeme, konzumujeme, niekto aj miluje, op├Ą┼ą pracujeme a nakoniec zomrieme. ┼á┼ąastn├í perspekt├şva. E┼íte kraj┼íia je, ak m├íte smolu, a to sa zameriam na va┼íe narodenie, kedy vst├║pite z n├ídhern├ęho, jagav├ęho a neviem e┼íte ak├ęho n├ídhern├ęho duchovn├ęho sveta do hmotn├ęho, ┼ąa┼żk├ęho a obmedzuj├║ceho tela a to e┼íte rodi─Źom, k...

Realita v ohrozen├ş (Lenka Vdovjakov├í) - ponuka obchodu

Realita v ohrozen├ş (Lenka Vdovjakov├í) 
11 dn├ş 2,00 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Realita v ohrozen├ş (Lenka Vdovjakov├í)

...M├║dros┼ą neznamen├í by┼ą ne─Źestn├Ż. Znamen├í to postara┼ą sa o svoju osobnos┼ą tak, aby bola v s├║lade so svoj├şm chcen├şm a hlbokou l├ískou, porozumen├şm k sebe a k okoliu.
Narod├şme sa, ┼żijeme, pracujeme, konzumujeme, niekto aj miluje, op├Ą┼ą pracujeme a nakoniec zomrieme. ┼á┼ąastn├í perspekt├şva. E┼íte kraj┼íia je, ak m├íte smolu, a to sa zameriam na va┼íe narodenie, kedy vst├║pite z n├ídhern├ęho, jagav├ęho a neviem e┼íte ak├ęho n├ídhern├ęho duchovn├ęho sveta do hmotn├ęho, ┼ąa┼żk├ęho a obmedzuj├║ceho tela a to e┼íte rodi─Źom, ktor├ş v├ís treb├írs ani neprijali ─Źi si v├ís nepriali alebo ┼żij├║ v hroznom man┼żelstve a k tomu e┼íte i nanajv├Ż┼í materi├ílne chudobnom. No, to v├ís ─Źak├í perspekt├şva! A e┼íte k tomu, ak ste si vybrali cie─ż svojho zrodenia do krajiny plnej probl├ęmov od glob├ílnych zemsk├Żch katastrof po spolo─Źensk├ę. Z toho m├┤┼że vznikn├║┼ą pekn├í selekcia.
V├í┼í sused mal v├Ą─Ź┼íie ┼í┼ąastie. E┼íte ako mal├Ż, ─żudsk├Ż ─Źlovie─Źik sa narodil aspo┼ł do hmotne dobre situovanej rodiny. Pravdepodobne m├í o svoju bud├║cnos┼ą z v├Ą─Ź┼íej ─Źasti postaran├ę. Vy si asi budete musie┼ą pom├┤c┼ą sami. Zost├íva v├ím u┼ż iba veri┼ą, ┼że na nie─Źo pr├şdete.
ÔÇ×Va┼ía viera v├ís uzdrav├şÔÇť, tie┼ż pritom nezabudnite, ┼że aj Boh v├ím pom├┤┼że. ├üno, ur─Źite pom├┤┼że, ale a┼ż potom, ke─Ć si v prvom rade pom├┤┼żete sami. No zatia─ż to vyzer├í len pre siln├ę povahov├ę charaktery a siln├ę nervy...

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy