Psychol├│gia mor├ílky (Petra Laj─Źiakov├í)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 3,99

Mor├ílka je na z├íklade svojej d├┤le┼żitosti a aktu├ílnosti ┼íiroko pertraktovanou t├ęmou. Pr├íve dnes, v mravne zdevastovanej spolo─Źnosti. Stala sa v├Żzvou pre v┼íetky spolo─Źensk├ę vedy. Ako fascinuj├║ca skuto─Źnos┼ą, sila, ktor├í ─żudstvu d├íva ve─żk├Ż rozvojov├Ż potenci├íl. Ako prostriedok koexistencie, s├║┼ąa┼żivosti, spolupr├íce, vz├íjomnej pomoci. Ako faktor adapt├ície jednotlivca. Ako z├íkladn├Ż pilier ka┼żdej civiliz├ície i kultl├║ry. Ako socio-bio-psychick├Ż jav. Autorka rozober├í psychologick├ę aspekty procesu mor├ílneh...

Psychol├│gia mor├ílky (Petra Laj─Źiakov├í) - ponuka obchodu

Parametre produktu Psychol├│gia mor├ílky (Petra Laj─Źiakov├í)

Mor├ílka je na z├íklade svojej d├┤le┼żitosti a aktu├ílnosti ┼íiroko pertraktovanou t├ęmou. Pr├íve dnes, v mravne zdevastovanej spolo─Źnosti. Stala sa v├Żzvou pre v┼íetky spolo─Źensk├ę vedy. Ako fascinuj├║ca skuto─Źnos┼ą, sila, ktor├í ─żudstvu d├íva ve─żk├Ż rozvojov├Ż potenci├íl. Ako prostriedok koexistencie, s├║┼ąa┼żivosti, spolupr├íce, vz├íjomnej pomoci. Ako faktor adapt├ície jednotlivca. Ako z├íkladn├Ż pilier ka┼żdej civiliz├ície i kultl├║ry. Ako socio-bio-psychick├Ż jav.

Autorka rozober├í psychologick├ę aspekty procesu mor├ílneho v├Żvinu, opiera sa o k─ż├║─Źov├ę diela Jeana Piageta a jeho ┼żiaka Lawrenca Kohlberga. Kriticky hodnot├ş ich pr├şnos, ─Źo vyu┼ż├şva k prezent├ícii ich nasledovn├şkov. Pozornos┼ą venuje i v├Żskumn├Żm n├ístrojom na meranie mor├ílneho usudzovania a predstavuje sp├┤sob, ako rozv├şja┼ą schopnos┼ą mor├ílne myslie┼ą a n├ísledne i mor├ílne kona┼ą - a tak sa sta┼ą mor├ílne kompetentnou osobou.

Knihu ocen├ş nielen odborn├í psychologick├í verejnos┼ą a ┼ítudenti, ale priv├ştaj├║ ju i odborn├şci z oblasti pedagogiky, etiky, sociol├│gie a dal┼í├şch pr├şbuzn├Żch odborov. Monografia o psychol├│gii mor├ílky bude pre v┼íetk├Żch ─Źitate─żov zauj├şmav├Żm ─Ź├ştan├şm a v neposlednom rade i u┼żito─Źn├Żm pomocn├şkom pre prax.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy