... Psychiatria a psychoterapia (U.Trenckmann, B.Bandelow)

Psychiatria a psychoterapia (U.Trenckmann, B.Bandelow)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 11,99

Psychiatrick├ę ochorenia si vy┼żaduj├║ zvl├í┼í┼ą starostliv├ę informovanie pacienta a jeho pr├şbuzn├Żch zo strany lek├íra. "Odpor├║─Źan├ę inform├ície pre pacientov" chc├║ pom├┤c┼ą lek├írovi pri rozhovore s pacientom t├Żm, ┼że obsahuj├║ kr├ítke ─żahko zrozumite─żn├ę kapitoly o najd├┤le┼żitej┼í├şch klinick├Żch obrazoch v psychiatrii a nevyh├Żbaj├║ sa ani ─Źasto komplikovanej pr├ívnej situ├ícii. Lek├ír m├┤┼że pod─ża vlastn├ęho uv├í┼żenia poskytn├║┼ą pacientovi k├│piu pr├şslu┼ínej kapitoly. Dost├íva sa tak do s├║ladu so z├íkonom, ktor├Ż mu uklad├í ...

Psychiatria a psychoterapia (U.Trenckmann, B.Bandelow) - ponuka obchodu

Parametre produktu Psychiatria a psychoterapia (U.Trenckmann, B.Bandelow)

Psychiatrick├ę ochorenia si vy┼żaduj├║ zvl├í┼í┼ą starostliv├ę informovanie pacienta a jeho pr├şbuzn├Żch zo strany lek├íra.

"Odpor├║─Źan├ę inform├ície pre pacientov" chc├║ pom├┤c┼ą lek├írovi pri rozhovore s pacientom t├Żm, ┼że obsahuj├║ kr├ítke ─żahko zrozumite─żn├ę kapitoly o najd├┤le┼żitej┼í├şch klinick├Żch obrazoch v psychiatrii a nevyh├Żbaj├║ sa ani ─Źasto komplikovanej pr├ívnej situ├ícii.

Lek├ír m├┤┼że pod─ża vlastn├ęho uv├í┼żenia poskytn├║┼ą pacientovi k├│piu pr├şslu┼ínej kapitoly. Dost├íva sa tak do s├║ladu so z├íkonom, ktor├Ż mu uklad├í povinnos┼ą informova┼ą a pacient m├í ┼íancu e┼íte si pre─Ź├şta┼ą, ─Źo sa dozvedel v rozhovore s lek├írom, prem├Ż┼í─ża┼ą o tom a p├Żta┼ą sa. Preto┼że informovan├Ż a pou─Źen├Ż pacient je spokojnej┼í├ş pacient.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy