... Právna sebaobrana lekára 2 (Eva Braxatorisová, Martin Hudák)

Právna sebaobrana lekára 2 (Eva Braxatorisová, Martin Hudák)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 8,55

-50% z─żava

T├íto publik├ícia s podtitulom S├║kromnopr├ívne spory v zdravotn├şckej praxi je u┼ż druhou publik├íciou, ktorou pokra─Źujeme v ed├şcii Pr├ívna sebaobrana lek├íra. ┼Ąa┼żiskovo sa v nej venujeme t├ęme zodpovednosti zdravotn├şckeho zariadenia vo─Źi pacientovi, ktor├í sa existen─Źne t├Żka v├Żkonu zdravotn├şckeho povolania. Spory s pacientmi a ich rozmanitos┼ą, a to s oh─żadom na dynamick├Ż v├Żvoj pr├ívneho prostredia a odpozorov├ívania modern├Żch tendenci├ş ochrany pr├ív pacienta, si vy┼żaduj├║ preh─żad o tom, ─Źo robi┼ą a ako sa mo┼ż...

Právna sebaobrana lekára 2 (Eva Braxatorisová, Martin Hudák) - ponuky obchodov

Pr├ívna sebaobrana lek├íra 2 
3 dni 8,55 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu
Pr├ívna sebaobrana lek├íra 2 (Eva Braxatorisov├í, Martin Hud├ík) 
6 dn├ş 17,10 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Právna sebaobrana lekára 2 (Eva Braxatorisová, Martin Hudák)

T├íto publik├ícia s podtitulom S├║kromnopr├ívne spory v zdravotn├şckej praxi je u┼ż druhou publik├íciou, ktorou pokra─Źujeme v ed├şcii Pr├ívna sebaobrana lek├íra. ┼Ąa┼żiskovo sa v nej venujeme t├ęme zodpovednosti zdravotn├şckeho zariadenia vo─Źi pacientovi, ktor├í sa existen─Źne t├Żka v├Żkonu zdravotn├şckeho povolania. Spory s pacientmi a ich rozmanitos┼ą, a to s oh─żadom na dynamick├Ż v├Żvoj pr├ívneho prostredia a odpozorov├ívania modern├Żch tendenci├ş ochrany pr├ív pacienta, si vy┼żaduj├║ preh─żad o tom, ─Źo robi┼ą a ako sa mo┼żno ├║─Źinne br├íni┼ą.

V tejto publik├íci├ş v┼íak n├íjdete ove─ża viac, mno┼żstvo pr├şkladov z praxe, ktor├ę boli rie┼íen├ę s├║dmi a ktor├Żch z├ívery m├┤┼żete podporne aplikova┼ą aj vo va┼íom pr├şpade, rovnako aj to, ako v pr├şpade zodpovednosti ochr├íni┼ą svoju prax pred uplat┼łovan├Żmi n├írokmi pacienta a ─Źo v┼íetko m├┤┼żete pou┼żi┼ą na svoju obranu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy