... Poruchy spánku (Peretz Lavie, Giora Pillar, Atul Malhotra)

Poruchy spánku (Peretz Lavie, Giora Pillar, Atul Malhotra)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 5,84

Kniha Poruchy sp├ínku je ur─Źen├í klinikom, ktor├ş nie s├║ v danej problematike ┼ípecializovan├ş a pokr├Żva cel├║ problematiku sp├ínku, od hist├│rie sp├ínkovej medic├şny k fyziol├│gii sp├ínku, patofyziol├│gii sp├ínkov├Żch por├║ch, efekt├şvnej lie─Źbe a dlhodob├ęmu mana┼żmentu t├Żchto por├║ch. Peretz Lavie, Giora Pillar a Atul Malhotra vypracovali pre mana┼żment a ├║─Źinn├║ lie─Źbu sp├ínkov├Żch por├║ch celosvetovo roz┼í├şren├ę strat├ęgie, ktor├ę v tejto knihe zrozumite─żne prezentuj├║. T├íto unik├ítna kniha je roz┼í├şren├í o spestruj├║ci v...

Poruchy spánku (Peretz Lavie, Giora Pillar, Atul Malhotra) - ponuka obchodu

Parametre produktu Poruchy spánku (Peretz Lavie, Giora Pillar, Atul Malhotra)

Kniha Poruchy sp├ínku je ur─Źen├í klinikom, ktor├ş nie s├║ v danej problematike ┼ípecializovan├ş a pokr├Żva cel├║ problematiku sp├ínku, od hist├│rie sp├ínkovej medic├şny k fyziol├│gii sp├ínku, patofyziol├│gii sp├ínkov├Żch por├║ch, efekt├şvnej lie─Źbe a dlhodob├ęmu mana┼żmentu t├Żchto por├║ch.

Peretz Lavie, Giora Pillar a Atul Malhotra vypracovali pre mana┼żment a ├║─Źinn├║ lie─Źbu sp├ínkov├Żch por├║ch celosvetovo roz┼í├şren├ę strat├ęgie, ktor├ę v tejto knihe zrozumite─żne prezentuj├║.

T├íto unik├ítna kniha je roz┼í├şren├í o spestruj├║ci v├Żber liter├írnych cit├íci├ş s n├ímetom sp├ínku alebo nespavosti a poskytuje potrebn├║ praktick├║ pomoc v novej a rozv├şjaj├║cej sa oblasti medic├şny.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy