Po stopách kocúra Felixa

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 15,39

Prostredn├şctvom rozpr├ívkovo ─Źarovnej knihy Po stop├ích koc├║ra Felixa sa deti dostan├║ do r├┤znych regi├│nov Slovenska, aby spoznali ich pr├şrodn├ę i kult├║rno-historick├ę osobitosti. Nerozlu─Źn├Żm spolo─Źn├şkom je roztomil├Ż koc├║r Felix, ktor├Ż sprev├ídza detsk├ęho ─Źitate─ża na objavn├Żch cest├ích po Slovensku. ÔÇ×Stopovan├şmÔÇť koc├║ra Felixa deti hrav├Żm sp├┤sobom spoznaj├║ zvierat├í, rastliny, stavby, odievanie i sp├┤sob ┼żivota na┼íich predkov vo vybran├Żch regi├│noch. V siedmich kapitol├ích tejto knihy postupne odhalia podo...

Po stopách kocúra Felixa - ponuka obchodu

Po stop├ích koc├║ra Felixa / In the Foothsteps of Felix the Tomcat 
3 dni 15,39 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Po stopách kocúra Felixa

Prostredn├şctvom rozpr├ívkovo ─Źarovnej knihy Po stop├ích koc├║ra Felixa sa deti dostan├║ do r├┤znych regi├│nov Slovenska, aby spoznali ich pr├şrodn├ę i kult├║rno-historick├ę osobitosti. Nerozlu─Źn├Żm spolo─Źn├şkom je roztomil├Ż koc├║r Felix, ktor├Ż sprev├ídza detsk├ęho ─Źitate─ża na objavn├Żch cest├ích po Slovensku.
ÔÇ×Stopovan├şmÔÇť koc├║ra Felixa deti hrav├Żm sp├┤sobom spoznaj├║ zvierat├í, rastliny, stavby, odievanie i sp├┤sob ┼żivota na┼íich predkov vo vybran├Żch regi├│noch. V siedmich kapitol├ích tejto knihy postupne odhalia podoby ┼żivota v zradn├Żch hor├ích, v tajomnom lese, v kr├í─żovskom meste, na sala┼íi i na dedine, na gazdovskom dvore a pri vodnom mlyne. P├║tav├ę obrazov├ę stv├írnenie regi├│nu je doplnen├ę o kr├ítke rozpr├ívanie opisuj├║ce ÔÇ×dianieÔÇť na ilustr├ícii v slovenskom aj v anglickom jazyku. Deti sa v─Ćaka textom prenes├║ do doby d├ívno minulej, ktor├║ u┼ż sami nem├┤┼żu za┼żi┼ą.
Ve─żk├í mapa s vyzna─Źen├Żmi regi├│nmi v ├║vode publik├ície umo┼żn├ş vytvorenie re├ílnej predstavy o polohe a rozlohe nav┼ít├şven├Żch regi├│nov v r├ímci Slovenskej republiky. Ilustrovan├Ż preh─żad zvierat v z├ívere publik├ície pln├ş ├║lohu praktick├ęho slovn├şka a efekt├şvne rozv├şja slovn├║ z├ísobu.
V─Ćaka tejto knihe sa v detsk├Żch srdciach ukryj├║ obr├ízky z n├í┼ího kr├ísneho Slovenska, ktor├ę ich bud├║ sprev├ídza┼ą cel├Żm ┼żivotom.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy