Odpovede na nezodpovedan├ę ot├ízky ┼żivota

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 2,85

V priebehu ┼żivota sa zrejme ka┼żd├Ż ─Źlovek stret├íva s hlboko zasahuj├║cimi ot├ízkami, na ktor├ę nenach├ídza jasn├║ odpove─Ć. Predkladan├í kni┼żka sa zaober├í niektor├Żmi d├┤le┼żit├Żmi ot├ízkami ┼żivota. Na tieto sa d├íva odpove─Ć vybran├Żmi predn├í┼íkami z knihy "Vo svetle Pravdy", Posolstvo Gr├ílu od Abd-ru-shina, ktor├í je bli┼ż┼íie vysvetlen├í na konci tejto bro┼ż├║ry. ─îitate─ż m├┤┼że pomocou tohto rozsiahleho diela nahliadnu┼ą do s├║vislost├ş stvorenia. Vysvetlenia by mali jednotliv├Żch ─żud├ş podnieti┼ą tie┼ż k tomu, aby h─żadali...

Odpovede na nezodpovedan├ę ot├ízky ┼żivota - ponuky obchodov

Odpovede na nezodpovedan├ę ot├ízky ┼żivota 
na sklade 2,85 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu
Odpovede na nezodpovedan├ę ot├ízky ┼żivota 
3 dni 2,85 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Odpovede na nezodpovedan├ę ot├ízky ┼żivota

V priebehu ┼żivota sa zrejme ka┼żd├Ż ─Źlovek stret├íva s hlboko zasahuj├║cimi ot├ízkami, na ktor├ę nenach├ídza jasn├║ odpove─Ć. Predkladan├í kni┼żka sa zaober├í niektor├Żmi d├┤le┼żit├Żmi ot├ízkami ┼żivota. Na tieto sa d├íva odpove─Ć vybran├Żmi predn├í┼íkami z knihy "Vo svetle Pravdy", Posolstvo Gr├ílu od Abd-ru-shina, ktor├í je bli┼ż┼íie vysvetlen├í na konci tejto bro┼ż├║ry.

─îitate─ż m├┤┼że pomocou tohto rozsiahleho diela nahliadnu┼ą do s├║vislost├ş stvorenia. Vysvetlenia by mali jednotliv├Żch ─żud├ş podnieti┼ą tie┼ż k tomu, aby h─żadali ─Ćal┼íie odpovede na ve─żk├ę ot├ízky ┼żivota. Posolstvo Gr├ílu pon├║ka v├í┼żnemu ─Źitate─żovi bohatstvo odpoved├ş, tak┼że pri nezaujatom sk├║man├ş pred n├şm napokon vyvstane obraz sveta bez medzier.

Z obsahu: ─îo je druh├Ż breh?, ─îo je smr┼ą, ─îo je Pravda, Kto sme? Odkia─ż prich├ídzame? Kam ideme?, ─îo je zmyslom ┼żivota.

Na tieto a ─Ćal┼íie ot├ízky zodpovedaj├║ pr├şslu┼ín├ę predn├í┼íky z Posolstva Gr├ílu od Abd-ru-shina a Herberta Vollmanna, W. Huemera.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy