... Odborn├ę kreslen├ş pro u─Źebn├ş obor Truhl├í┼Ö (Zden─Ťk Holou┼í, Eli┼íka M├íchov├í, Pavla Kot├ískov├í)

Odborn├ę kreslen├ş pro u─Źebn├ş obor Truhl├í┼Ö (Zden─Ťk Holou┼í, Eli┼íka M├íchov├í, Pavla Kot├ískov├í)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 11,38

U─Źebnice se zab├Żv├í z├ísadami kreslen├ş, normalizac├ş v technick├ęm kreslen├ş, zobrazov├ín├şm na v├Żkresech a kreslen├şm a ─Źten├şm technick├Żch v├Żkres┼». Zm├şn─Ťna je tak├ę technick├í estetika, antropometrie a ergonomie. Podrobn─Ť jsou probr├íny z├ísady kreslen├ş konstrukc├ş n├íbytku, stavebn─Ť truhl├í┼Ösk├Żch v├Żrobk┼», stavebn├şch konstrukc├ş a jednoduch├Żch tesa┼Ösk├Żch v├Żrobk┼» a konstrukc├ş. Pozornost je v─Ťnov├ína tak├ę nej─Źast─Ťj┼í├şm chyb├ím v kreslen├ş technick├Żch v├Żkres┼». Z├ív─Ťre─Źn├ę kapitoly pat┼Ö├ş vyu┼żit├ş v├Żpo─Źetn├ş techniky p┼Öi k...

Odborn├ę kreslen├ş pro u─Źebn├ş obor Truhl├í┼Ö (Zden─Ťk Holou┼í, Eli┼íka M├íchov├í, Pavla Kot├ískov├í) - ponuka obchodu

Odborn├ę kreslen├ş pro u─Źebn├ş obor Truhl├í┼Ö 
15 dn├ş 11,38 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Odborn├ę kreslen├ş pro u─Źebn├ş obor Truhl├í┼Ö (Zden─Ťk Holou┼í, Eli┼íka M├íchov├í, Pavla Kot├ískov├í)

U─Źebnice se zab├Żv├í z├ísadami kreslen├ş, normalizac├ş v technick├ęm kreslen├ş, zobrazov├ín├şm na v├Żkresech a kreslen├şm a ─Źten├şm technick├Żch v├Żkres┼». Zm├şn─Ťna je tak├ę technick├í estetika, antropometrie a ergonomie. Podrobn─Ť jsou probr├íny z├ísady kreslen├ş konstrukc├ş n├íbytku, stavebn─Ť truhl├í┼Ösk├Żch v├Żrobk┼», stavebn├şch konstrukc├ş a jednoduch├Żch tesa┼Ösk├Żch v├Żrobk┼» a konstrukc├ş. Pozornost je v─Ťnov├ína tak├ę nej─Źast─Ťj┼í├şm chyb├ím v kreslen├ş technick├Żch v├Żkres┼». Z├ív─Ťre─Źn├ę kapitoly pat┼Ö├ş vyu┼żit├ş v├Żpo─Źetn├ş techniky p┼Öi kreslen├ş technick├Żch v├Żkres┼» a norm├ím platn├Żch pro kreslen├ş technick├Żch v├Żkres┼» v d┼Öevozpracuj├şc├şm pr┼»myslu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy