... Ochrana zdravia na cest├ích (Rastislav Ma─Ćar)

Ochrana zdravia na cest├ích (Rastislav Ma─Ćar)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 3,78

Cie─żom publik├ície je poda┼ą praktick├ę inform├ície o zdravotn├Żch n├ístrah├ích ─Ź├şhaj├║cich na cestovate─żov v zahrani─Ź├ş a o sp├┤soboch, ako im predch├ídza┼ą formou odpoved├ş na 100 + 1 naj─Źastej┼í├şch ot├ízok. Inform├ície a rady v publik├ícii s├║ zostaven├ę tak, aby priniesli ├║┼żitok cestovate─żom nav┼ítevuj├║cim najod─żahlej┼íie k├║ty na┼íej modrej plan├ęty, ┼żijucim v nezvykl├Żch proviz├│rnych podmienkach bez r├Żchlo dostupnej zdravotn├şckej pomoci, ale i t├Żm, ktor├ş s├║ v relat├şvnom bezpe─Ź├ş viachviezdi─Źkov├Żch hotelov v niekto...

Ochrana zdravia na cest├ích (Rastislav Ma─Ćar) - ponuky obchodov

Ochrana zdravia na cest├ích 
3 dni 3,78 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu
Ochrana zdravia na cest├ích (Rastislav Ma─Ćar) 
na sklade 3,78 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Ochrana zdravia na cest├ích (Rastislav Ma─Ćar)

Cie─żom publik├ície je poda┼ą praktick├ę inform├ície o zdravotn├Żch n├ístrah├ích ─Ź├şhaj├║cich na cestovate─żov v zahrani─Ź├ş a o sp├┤soboch, ako im predch├ídza┼ą formou odpoved├ş na 100 + 1 naj─Źastej┼í├şch ot├ízok.

Inform├ície a rady v publik├ícii s├║ zostaven├ę tak, aby priniesli ├║┼żitok cestovate─żom nav┼ítevuj├║cim najod─żahlej┼íie k├║ty na┼íej modrej plan├ęty, ┼żijucim v nezvykl├Żch proviz├│rnych podmienkach bez r├Żchlo dostupnej zdravotn├şckej pomoci, ale i t├Żm, ktor├ş s├║ v relat├şvnom bezpe─Ź├ş viachviezdi─Źkov├Żch hotelov v niektorej z eur├│pskych kraj├şn, no st├Żkaj├║ sa s nov├Żm pr├şrodn├Żm a spolo─Źensk├Żm prostred├şm a nezn├ímou fl├│rou a faunou.

Ochrana zdravia cestovate─ża a rie┼íenie neo─Źak├ívan├Żch individu├ílnych situ├íci├ş z├ívis├ş nielen od znalosti zdravotnej problematiky, ale do zna─Źnej miery aj od zv├í┼żenia hodnoty dosiahnut├ęho cie─ża oproti zodpovednosti za vlastn├ę zdravie.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy