... N├íjom a┬ápodn├íjom bytov a┬ánebytov├Żch priestorov

N├íjom a┬ápodn├íjom bytov a┬ánebytov├Żch priestorov

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 33,00

T├íto publik├ícia je prv├Żm vydan├şm preh─żadu judikat├║ry z oblasti n├íjmu a podn├íjmu bytov a nebytov├Żch priestorov a obsahuje zhrnutie rozhodnut├ş a stanov├şsk tak Najvy┼í┼íieho s├║du SR a ├Üstavn├ęho s├║du SR, ako aj Najvy┼í┼íieho s├║du ─îR a ├Üstavn├ęho s├║du ─îR. Publik├ícia je rozdelen├í na dve ─Źasti, z ktor├Żch prv├í ─Źas┼ą sa venuje bytom a druh├í ─Źas┼ą nebytov├Żm priestorom. Ka┼żd├í ─Źas┼ą obsahuje zozbieran├║ a┬áspracovan├║ relevantn├║ judikat├║ru, ktor├í sa venuje n├íjomnej zmluve, jej n├íle┼żitostiam, pr├ívam a povinnostiam vyp...

N├íjom a┬ápodn├íjom bytov a┬ánebytov├Żch priestorov - ponuka obchodu

N├íjom a podn├íjom bytov a nebytov├Żch priestorov (Lucia Budinsk├í, Veronika Vasekov├í) 
4 dni 33,00 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu N├íjom a┬ápodn├íjom bytov a┬ánebytov├Żch priestorov

T├íto publik├ícia je prv├Żm vydan├şm preh─żadu judikat├║ry z oblasti n├íjmu a podn├íjmu bytov a nebytov├Żch priestorov a obsahuje zhrnutie rozhodnut├ş a stanov├şsk tak Najvy┼í┼íieho s├║du SR a ├Üstavn├ęho s├║du SR, ako aj Najvy┼í┼íieho s├║du ─îR a ├Üstavn├ęho s├║du ─îR.

Publik├ícia je rozdelen├í na dve ─Źasti, z ktor├Żch prv├í ─Źas┼ą sa venuje bytom a druh├í ─Źas┼ą nebytov├Żm priestorom. Ka┼żd├í ─Źas┼ą obsahuje zozbieran├║ a┬áspracovan├║ relevantn├║ judikat├║ru, ktor├í sa venuje n├íjomnej zmluve, jej n├íle┼żitostiam, pr├ívam a povinnostiam vypl├Żvaj├║cim z n├íjomn├ęho vz┼ąahu vr├ítane povinnosti plati┼ą n├íjomn├ę, ako aj skon─Źeniu n├íjmu. Vn├║torn├ę ─Źlenenie publik├ície bolo navrhnut├ę tak, aby sa ─Źitate─ż mohol r├Żchlo a ─żahko orientova┼ą.

Rozhodnutia ─Źesk├Żch s├║dov boli prelo┼żen├ę do slovensk├ęho jazyka a┬ávhodne upraven├ę tak, aby boli pre slovensk├ęho ─Źitate─ża ─żahko zrozumite─żn├ę.

Jednotliv├ę pr├ívne vety s├║ ─Źasto doplnen├ę od├┤vodnen├şm, ktor├ę je spravidla skr├íten├ę a┬áupraven├ę, aby ─Źitate─żovi poskytovalo z├íkladn├Ż preh─żad o┬áobsahu rozhodnutia.

Ver├şme, ┼że publik├ícia bude pre ─Źitate─żov cenn├Żm zdrojom pr├ívnych n├ízorov.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy