Kv├ískov├Ż chlieb (Masonov├í Jane)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 16,10

Kv├ískov├Ż chlieb je pr├şru─Źka pre t├Żch, ktor├ş sa chc├║ nau─Źi┼ą pracova┼ą s kv├ískom, pr├şpadne zdokonali┼ą svoje pek├írske zru─Źnosti v pr├şprave ra┼żn├ęho, p┼íeni─Źn├ęho, ochuten├ęho ─Źi sladk├ęho chleba. Prin├í┼ía v├Żber ob─ż├║ben├Żch i nov├Żch n├ípadit├Żch receptov, zoznam potrebn├Żch pom├┤cok a surov├şn, ako aj inform├ície o pr├şnose kv├ískov├ęho pe─Źenia pre zdravie. Kniha pon├║ka rie┼íenie probl├ęmov a u┼żito─Źn├ę rady, v─Ćaka ktor├Żm sa pe─Źenie kv├ískov├ęho chleba vydar├ş nielen sk├║sen├Żm pek├írom, ale aj za─Źiato─Źn├şkom.

Kv├ískov├Ż chlieb (Masonov├í Jane) - ponuka obchodu

Kv├ískov├Ż chlieb (Jane Mason) 
na sklade 16,10 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Kv├ískov├Ż chlieb (Masonov├í Jane)

Kv├ískov├Ż chlieb je pr├şru─Źka pre t├Żch, ktor├ş sa chc├║ nau─Źi┼ą pracova┼ą s kv├ískom, pr├şpadne zdokonali┼ą svoje pek├írske zru─Źnosti v pr├şprave ra┼żn├ęho, p┼íeni─Źn├ęho, ochuten├ęho ─Źi sladk├ęho chleba. Prin├í┼ía v├Żber ob─ż├║ben├Żch i nov├Żch n├ípadit├Żch receptov, zoznam potrebn├Żch pom├┤cok a surov├şn, ako aj inform├ície o pr├şnose kv├ískov├ęho pe─Źenia pre zdravie.

Kniha pon├║ka rie┼íenie probl├ęmov a u┼żito─Źn├ę rady, v─Ćaka ktor├Żm sa pe─Źenie kv├ískov├ęho chleba vydar├ş nielen sk├║sen├Żm pek├írom, ale aj za─Źiato─Źn├şkom.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy