Kruh prstenu (Jaroslav Malina a kol.)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 30,99

-20% z─żava

Projekt Kruh prstenu vznikl po─Ź├ítkem 90. let minul├ęho stolet├ş a p┼Öedstavuje vytvo┼Öen├ş reprezentativn├ş p─Ťtisvazkov├ę publikace a sb├şrky erotik ─Źesk├Żch mal├ş┼Ö┼» a socha┼Ö┼». Uveden├í pentalogie p┼Öedkl├íd├í pojedn├ín├ş o v├Żvoji lidsk├ę sexuality, erotiky, l├ísky a man┼żelstv├ş v biologick├Żch, obecn─Ť antropologick├Żch a kulturn─Ť historick├Żch souvislostech spolu s p┼Öehl├şdkou nejzaj├şmav─Ťj┼í├şch liter├írn├şch a v├Żtvarn├Żch d─Ťl minulosti a z├írove┼ł p┼Öin├í┼í├ş reprodukce obraz┼» a soch, je┼ż na p┼Öelomu 20. a 21. stolet├ş vytvo┼Öi...

Kruh prstenu (Jaroslav Malina a kol.) - ponuky obchodov

Kruh prstenu (Jaroslav Malina a kol.) 
9 dn├ş 38,90 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Kruh prstenu (Jaroslav Malina a kol.)

Projekt Kruh prstenu vznikl po─Ź├ítkem 90. let minul├ęho stolet├ş a p┼Öedstavuje vytvo┼Öen├ş reprezentativn├ş p─Ťtisvazkov├ę publikace a sb├şrky erotik ─Źesk├Żch mal├ş┼Ö┼» a socha┼Ö┼».

Uveden├í pentalogie p┼Öedkl├íd├í pojedn├ín├ş o v├Żvoji lidsk├ę sexuality, erotiky, l├ísky a man┼żelstv├ş v biologick├Żch, obecn─Ť antropologick├Żch a kulturn─Ť historick├Żch souvislostech spolu s p┼Öehl├şdkou nejzaj├şmav─Ťj┼í├şch liter├írn├şch a v├Żtvarn├Żch d─Ťl minulosti a z├írove┼ł p┼Öin├í┼í├ş reprodukce obraz┼» a soch, je┼ż na p┼Öelomu 20. a 21. stolet├ş vytvo┼Öilo kolem sedmi des├ştek ─Źesk├Żch mal├ş┼Ö┼» a socha┼Ö┼».

Tato publikace je jak├Żmsi ├║vodn├şm propaga─Źn├şm svazkem k cel├ę pentalogii, obsahuje uk├ízky z 1. a 4. svazku a m─Ťla by poskytnout p┼Öedstavu o cel├ęm d├şle.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy