... Kompendium akupunktúry 1 (Jozef Šmirala a kol.)

Kompendium akupunktúry 1 (Jozef Šmirala a kol.)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 28,06

Kniha predklad├í z├íkladn├ę ├║daje o podstate akupunkt├║ry a mo┼żnostiach jej p├┤sobenia na organizmus ─Źloveka. Pribli┼żuje z├íkladn├ę ├║daje o hist├│rii a s├║─Źasnosti akupunkt├║ry a tie┼ż o legislat├şvnom r├ímci jej integr├ície do modernej z├ípadnej medic├şny. Sprac├║va poznatky a te├│rie mechanizmov p├┤sobenia akupunkt├║ry vr├ítane indik├íci├ş a kontraindik├íci├ş jej jednotliv├Żch postupov a techn├şk v hum├ínnej medic├şne. D├┤le┼żitou ─Źas┼ąou publik├ície je podrobne vypracovan├Ż syst├ęm anat├│mie a mana┼żmentu akupunkt├║ry. Ide o s├║...

Kompendium akupunktúry 1 (Jozef Šmirala a kol.) - ponuky obchodov

Kompendium akupunkt├║ry 1 (Jozef ┼ámirala a kolekt├şv) 
na sklade 28,06 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu
Kompendium akupunkt├║ry 1 
3 dni 28,06 €
doprava zadarmo
Do e-shopu

Parametre produktu Kompendium akupunktúry 1 (Jozef Šmirala a kol.)

Kniha predklad├í z├íkladn├ę ├║daje o podstate akupunkt├║ry a mo┼żnostiach jej p├┤sobenia na organizmus ─Źloveka. Pribli┼żuje z├íkladn├ę ├║daje o hist├│rii a s├║─Źasnosti akupunkt├║ry a tie┼ż o legislat├şvnom r├ímci jej integr├ície do modernej z├ípadnej medic├şny. Sprac├║va poznatky a te├│rie mechanizmov p├┤sobenia akupunkt├║ry vr├ítane indik├íci├ş a kontraindik├íci├ş jej jednotliv├Żch postupov a techn├şk v hum├ínnej medic├şne.

D├┤le┼żitou ─Źas┼ąou publik├ície je podrobne vypracovan├Ż syst├ęm anat├│mie a mana┼żmentu akupunkt├║ry. Ide o s├║stavu bodov a dr├íh, topografiu a charakteristiky akt├şvnych bodov a dr├íh akupunkt├║ry vr├ítane pravidiel ich v├Żberu a ur─Źenia lie─Źebn├ęho pl├ínu. V ─Ćal┼í├şch kapitol├ích je rozpracovan├í akupunkt├║rna diagnostika - tradi─Źn├í, sympt├│mov├í a pr├şstrojov├í, s├║─Źas┼ąou ktorej je aj v slovenskej literat├║re prirodzene rozpracovan├Ż syst├ęm EAV.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy