Iskry sv├Ąt├ęho Ign├íca

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 9,41

Gabriel Hevenesi SJ bol na konci 17. storo─Źia dekanom filozofickej fakulty Trnavskej univerzity, uzn├ívan├Żm pedag├│gom a provinci├ílom rak├║skej provincie Spolo─Źnosti Je┼żi┼íovej. Iskry sv├Ąt├ęho Ign├íca vy┼íli u┼ż za jeho ┼żivota v nieko─żk├Żch vydaniach. Odvtedy sa vyd├ívaj├║ a prekladaj├║ vlastne neust├íle. Iskrami sv├Ąt├ęho Ign├íca s├║ v knihe kr├ítke cit├íty z diel a listov zakladate─ża jezuitov. Hevenesi ich komentuje sp├┤sobom, ktor├Ż ani po troch storo─Źiach nestratil na ├║dernosti, aktu├ílnosti, neraz aj vtipnosti....

Iskry sv├Ąt├ęho Ign├íca - ponuka obchodu

Iskry sv├Ąt├ęho Ign├íca (Gabriel Hevenesi) 
8 dn├ş 9,41 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Iskry sv├Ąt├ęho Ign├íca

Gabriel Hevenesi SJ bol na konci 17. storo─Źia dekanom filozofickej fakulty Trnavskej univerzity, uzn├ívan├Żm pedag├│gom a provinci├ílom rak├║skej provincie Spolo─Źnosti Je┼żi┼íovej.

Iskry sv├Ąt├ęho Ign├íca vy┼íli u┼ż za jeho ┼żivota v nieko─żk├Żch vydaniach. Odvtedy sa vyd├ívaj├║ a prekladaj├║ vlastne neust├íle. Iskrami sv├Ąt├ęho Ign├íca s├║ v knihe kr├ítke cit├íty z diel a listov zakladate─ża jezuitov. Hevenesi ich komentuje sp├┤sobom, ktor├Ż ani po troch storo─Źiach nestratil na ├║dernosti, aktu├ílnosti, neraz aj vtipnosti. Necha┼ą okolo seba ka┼żd├Ż de┼ł preletie┼ą jednu tak├║to iskru m├┤┼że ma┼ą za n├ísledok, ┼że v n├ís zap├íli plamienok dobrej mysle, nad┼íenia, ┼żivotnej m├║drosti, pokoja, povzbudenia, ├║smevu a t├║┼żby ┼żi┼ą v Bo┼żej bl├şzkosti.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy