... Inovovan√© dodatky k vybran√Ĺm kapitol√°m ze soci√°ln√≠ho l√©kaŇôstv√≠ a veŇôejn√©ho zdravotnictv√≠ (Helena Zav√°zalov√° a kol.)

Inovovan√© dodatky k vybran√Ĺm kapitol√°m ze soci√°ln√≠ho l√©kaŇôstv√≠ a veŇôejn√©ho zdravotnictv√≠ (Helena Zav√°zalov√° a kol.)

sledovańć ceny parametre produktu
kde nak√ļpiŇ•?

od 2,71

-29% zńĺava

Soci√°ln√≠ l√©kaŇôstv√≠ a veŇôejn√© zdravotnictv√≠ je vńõdou o zdrav√≠ spoleńćnosti a p√©ńći o zdrav√≠ a zdravotnictv√≠. C√≠lem v√Ĺuky oboru je nauńćit studenty pochopit jedince z hlediska biopsychosoci√°ln√≠ho a holistick√©ho a zdŇĮraznit v√Ĺznam soci√°ln√≠ch faktorŇĮ, uplatŇąuj√≠c√≠ch se ve zdrav√≠ a nemoci. Tento uńćebn√≠ text urńćen√Ĺ pro studenty L√©kaŇôsk√© fakulty UK v Plzni uv√°d√≠ nńõkter√© inovovan√©, popŇô. nov√© okruhy oboru. ZdŇĮraznńõn je pŇôedevŇ°√≠m v√Ĺznam preventivn√≠ho zamńõŇôen√≠ zdravotnictv√≠, pojem zdrav√≠ a jeho v√Ĺznam pro jed...

Inovovan√© dodatky k vybran√Ĺm kapitol√°m ze soci√°ln√≠ho l√©kaŇôstv√≠ a veŇôejn√©ho zdravotnictv√≠ (Helena Zav√°zalov√° a kol.) - ponuky obchodov

Inovovan√© dodatky k vybran√Ĺm kapitol√°m ze soci√°ln√≠ho l√©kaŇôstv√≠ a veŇôejn√©ho zdravotnictv√≠ (Helena Zav√°zalov√° a kol.) 
11 dn√≠ 3,80 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn√Ĺ odber zadarmo
Slovensk√° poŇ°ta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk√° poŇ°ta vr√°tane dobierky 2.99 €
Z√°sielkov√° sluŇĺba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Inovovan√© dodatky k vybran√Ĺm kapitol√°m ze soci√°ln√≠ho l√©kaŇôstv√≠ a veŇôejn√©ho zdravotnictv√≠ (Helena Zav√°zalov√° a kol.)

Soci√°ln√≠ l√©kaŇôstv√≠ a veŇôejn√© zdravotnictv√≠ je vńõdou o zdrav√≠ spoleńćnosti a p√©ńći o zdrav√≠ a zdravotnictv√≠. C√≠lem v√Ĺuky oboru je nauńćit studenty pochopit jedince z hlediska biopsychosoci√°ln√≠ho a holistick√©ho a zdŇĮraznit v√Ĺznam soci√°ln√≠ch faktorŇĮ, uplatŇąuj√≠c√≠ch se ve zdrav√≠ a nemoci. Tento uńćebn√≠ text urńćen√Ĺ pro studenty L√©kaŇôsk√© fakulty UK v Plzni uv√°d√≠ nńõkter√© inovovan√©, popŇô. nov√© okruhy oboru. ZdŇĮraznńõn je pŇôedevŇ°√≠m v√Ĺznam preventivn√≠ho zamńõŇôen√≠ zdravotnictv√≠, pojem zdrav√≠ a jeho v√Ĺznam pro jedince a spoleńćnost.

Pridaj recenziu

Pre prid√°vanie recenzi√≠ mus√≠Ň° byŇ• prihl√°sen√Ĺ.

Z√°kazn√≠ci sa tieŇĺ zauj√≠mali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy