... Impulzov├ę obvody (Miroslav Hru┼íkovic)

Impulzov├ę obvody (Miroslav Hru┼íkovic)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 5,49

-21% z─żava

Skript├í Impulzov├í technika s├║ ur─Źen├ę posluch├í─Źom tretieho ro─Źn├şka ┼ítudijn├ęho zamerania R├ídioelektronika na Katedre r├ídioelektroniky EF STU. Cie─żom skr├şpt je zozn├ími┼ą posluch├í─Źa so z├íkladn├Żmi poznatkami z impulzovej techniky a na z├íklade z├şskan├Żch teoretick├Żch poznatkov vedie┼ą uskuto─Źni┼ą n├ívrh a realiz├íciu jednoduch├Żch obvodov z danej vednej oblasti. Impulzov├í technika nach├ídza v s├║─Źasnosti uplatnenie vo viacer├Żch vedn├Żch odboroch, napr.: v r├ídiolok├ícii, telev├şznej technike, ovl├ídan├ş na dia─żku, p...

Impulzov├ę obvody (Miroslav Hru┼íkovic) - ponuky obchodov

Impulzov├ę obvody (Miroslav Hru┼íkovic) 
11 dn├ş 6,98 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Impulzov├ę obvody (Miroslav Hru┼íkovic)

Skript├í Impulzov├í technika s├║ ur─Źen├ę posluch├í─Źom tretieho ro─Źn├şka ┼ítudijn├ęho zamerania R├ídioelektronika na Katedre r├ídioelektroniky EF STU. Cie─żom skr├şpt je zozn├ími┼ą posluch├í─Źa so z├íkladn├Żmi poznatkami z impulzovej techniky a na z├íklade z├şskan├Żch teoretick├Żch poznatkov vedie┼ą uskuto─Źni┼ą n├ívrh a realiz├íciu jednoduch├Żch obvodov z danej vednej oblasti. Impulzov├í technika nach├ídza v s├║─Źasnosti uplatnenie vo viacer├Żch vedn├Żch odboroch, napr.: v r├ídiolok├ícii, telev├şznej technike, ovl├ídan├ş na dia─żku, priemyselnej elektronike, vo v├Żpo─Źtovej, riadiacej a meracej technike.

V ├║vodnej ─Źasti skr├şpt stru─Źne vysvet─żujeme potrebn├ę matematick├ę vz┼ąahy pou┼ż├şvan├ę pri rie┼íen├ş impulzov├Żch obvodov. V ─Ćal┼í├şch kapitol├ích uv├ídzame line├írne tvarovacie obvody so s├║streden├Żmi parametrami. Samostatn├ę kapitoly tvoria impulzov├ę obvody s neline├írnymi prvkami, medzi ktor├ę s├║ zaraden├ę sp├şnacie, prekl├ípacie a tvarovacie obvody. Z├íverom uv├ídzame logick├ę obvody TTL, prekl├ípacie obvody realizovan├ę z TTL obvodov a oscil├ítory riaden├ę kry┼ít├ílom s invertormi TTL obvodov.

Miroslav Hruškovic

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy