... Fragmenty s ob─Źasnou t├║┼żbou po celostnosti (Etela Farka┼íov├í)

Fragmenty s ob─Źasnou t├║┼żbou po celostnosti (Etela Farka┼íov├í)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 5,33

Liter├írne a vedeck├ę dielo filozofky, esejistky, spisovate─żky a nakoniec i poetky Etely Farka┼íovej u┼ż dostato─Źne presved─Źilo o svojich kvalit├ích, ─Źo okrem in├ęho dokazuje aj mno┼żstvom liter├írnych ocenen├ş (naposledy, ako finalistka s├║┼ąa┼że Anasoft Litera). T├íto autorka z neuverite─żnou ─żahkos┼ąou, zvl├ída ├║skalia viacer├Żch liter├írnych ┼ż├ínrov i textov na ich pomedz├ş. I v najnov┼íom diele Fragmenty/s ob─Źasnou t├║┼żbou po celistvosti, prin├í┼ía ─Źitate─żom jemn├ę, ale hlbok├ę reflexie, zamyslenia, momentky zvl├ídnu...

Fragmenty s ob─Źasnou t├║┼żbou po celostnosti (Etela Farka┼íov├í) - ponuky obchodov

Fragmenty s ob─Źasnou t├║┼żbou po celostnosti 
3 dni 5,33 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu
Fragmenty s ob─Źasnou t├║┼żbou po celostnosti (Etela Farka┼íov├í) 
4 dni 5,33 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Fragmenty s ob─Źasnou t├║┼żbou po celostnosti (Etela Farka┼íov├í)

Liter├írne a vedeck├ę dielo filozofky, esejistky, spisovate─żky a nakoniec i poetky Etely Farka┼íovej u┼ż dostato─Źne presved─Źilo o svojich kvalit├ích, ─Źo okrem in├ęho dokazuje aj mno┼żstvom liter├írnych ocenen├ş (naposledy, ako finalistka s├║┼ąa┼że Anasoft Litera).
T├íto autorka z neuverite─żnou ─żahkos┼ąou, zvl├ída ├║skalia viacer├Żch liter├írnych ┼ż├ínrov i textov na ich pomedz├ş. I v najnov┼íom diele Fragmenty/s ob─Źasnou t├║┼żbou po celistvosti, prin├í┼ía ─Źitate─żom jemn├ę, ale hlbok├ę reflexie, zamyslenia, momentky zvl├ídnut├ę s obrovskou liter├írnou akr├şbiou, ktor├ę iste pote┼íia nielen n├íro─Źn├║ ─Źitate─żsk├║ verejnos┼ą, ale aj liter├írnu vedu a kritiku. ┼Ż├ínrov├í pestros┼ą jej tvorby sved─Ź├ş o skuto─Źnosti, ┼że sa jedn├í o nesmierne talentovan├║ autorku, ktor├í bez poch├Żb patr├ş do prvej liter├írnej ligy na Slovensku. S oh─żadom na uveden├ę, je vysok├Ż predpoklad, ┼że vydanie jej knihy bude znamena┼ą v├Żznamn├Ż edi─Źn├Ż po─Źin a slovensk├í literat├║ra sa roz┼í├şri o dielo najvy┼í┼íej liter├írnej hodnoty.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy