kde nak├║pi┼ą?

od 18,99

-25% z─żava

Fotoro─Źenka je na slovenskom fotografickom a medi├ílnom trhu jedine─Źnou publik├íciou, ke─Ć┼że na ┼łom doposia─ż dielo tohto typu absentovalo. V knihe sa predstavuje 13 v├Żznamn├Żch slovensk├Żch fotografov: Karol K├íllay, Vlado Ba─Źa, Andrej B├ín, Ivan ─îaniga, Milota Havr├ínkov├í, Alan Hy┼ża, ┼átevo Ka─Źena, Joe Klamar, Jakub Klimo, Filip Kulisev, Fero Tom├şk, Martin Trenkler a Roman Uhliar. Autorsk├ę bloky pozost├ívaj├║ z biografie autora, jeho autoportr├ętu, rozhovoru a ÔÇ×vyznaniaÔÇť, pre─Źo sa venuje pr├íve ur─Źit├ęmu ┼ż├ín...

FOTO SK 2006 - ponuky obchodov

FOTO SK 2006 
11 dn├ş 25,19 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu FOTO SK 2006

Fotoro─Źenka je na slovenskom fotografickom a medi├ílnom trhu jedine─Źnou publik├íciou, ke─Ć┼że na ┼łom doposia─ż dielo tohto typu absentovalo. V knihe sa predstavuje 13 v├Żznamn├Żch slovensk├Żch fotografov: Karol K├íllay, Vlado Ba─Źa, Andrej B├ín, Ivan ─îaniga, Milota Havr├ínkov├í, Alan Hy┼ża, ┼átevo Ka─Źena, Joe Klamar, Jakub Klimo, Filip Kulisev, Fero Tom├şk, Martin Trenkler a Roman Uhliar. Autorsk├ę bloky pozost├ívaj├║ z biografie autora, jeho autoportr├ętu, rozhovoru a ÔÇ×vyznaniaÔÇť, pre─Źo sa venuje pr├íve ur─Źit├ęmu ┼ż├ínru fotografie. Tvorbu ka┼żd├ęho autora prezentuje 10 fotografi├ş.

Z├ívere─Źn├║ ─Źas┼ą fotoro─Źenky tvoria faktografick├ę ├║daje o fotografickom dian├ş na Slovensku v roku 2006 a o najv├Ą─Ź┼í├şch ├║spechoch na┼íich autorov v medzin├írodn├Żch rel├íci├ích. S├║─Źas┼ąou kni┼żnej publik├ície je aj DVD, ktor├ę je zostaven├ę z rozhovorov so v┼íetk├Żmi fotografmi zahrnut├Żmi do projektu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy