Erektiln├ę poruchy (J├ín Breza)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 1,66

-23% z─żava

Postgradu├ílna monografia zaoberaj├║ca sa problematikou erektiln├Żch por├║ch. Publik├ícia komplexne zh┼Ľ┼ła najnov┼íie poznatky t├Żkaj├║ce sa anat├│mie penisu, fyziol├│gie a patofyziol├│gie erekcie, diagnostick├Żch postupov a lie─Źebn├Żch met├│d pri erektiln├Żch poruch├ích. Text vhodne dop─║┼ła obrazov├Ż materi├íl. Kniha je ur─Źen├í predov┼íetk├Żm urol├│gom, androl├│gom, sexuol├│gom, cievnym chirurgom, psychiatrom, ale aj v┼íeobecn├Żm lek├írom, gynekol├│gom, endokrinol├│gom, neurol├│gom a farmakol├│gom.

Erektiln├ę poruchy (J├ín Breza) - ponuky obchodov

Erektiln├ę poruchy (J├ín Breza) 
8 dn├ş 1,66 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Erektiln├ę poruchy (J├ín Breza)

Postgradu├ílna monografia zaoberaj├║ca sa problematikou erektiln├Żch por├║ch. Publik├ícia komplexne zh┼Ľ┼ła najnov┼íie poznatky t├Żkaj├║ce sa anat├│mie penisu, fyziol├│gie a patofyziol├│gie erekcie, diagnostick├Żch postupov a lie─Źebn├Żch met├│d pri erektiln├Żch poruch├ích. Text vhodne dop─║┼ła obrazov├Ż materi├íl.

Kniha je ur─Źen├í predov┼íetk├Żm urol├│gom, androl├│gom, sexuol├│gom, cievnym chirurgom, psychiatrom, ale aj v┼íeobecn├Żm lek├írom, gynekol├│gom, endokrinol├│gom, neurol├│gom a farmakol├│gom.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy