Důkazy duchovních zákonů (Pam Grout)

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 6,39

-22% zľava

Dnes už iste každý počul alebo čítal niečo o tom, že naše myšlienky ovplyvňujú fyzickú realitu a že náš život sa riadi „vesmírnymi (či duchovnými) zákonmi“. Má to však jeden háčik: v skutočnosti tomu neveríme. Alebo aspoň nie úplne. Táto kniha ponúka jedinečnú možnosť získať dôkazy, že tieto energetické zákony fungujú úplne spoľahlivo, rovnako ako fyzikálne zákony. Máte tu návod na deväť časovo nenáročných pokusov, ktoré možno vykonať bez akýchkoľvek finančných nákladov, ktoré dokazujú, že real...

Důkazy duchovních zákonů (Pam Grout) - ponuky obchodov

Důkazy duchovních zákonů (Pam Groutová) 
6 dní 8,17 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobný odber zadarmo
Slovenská pošta pri platbe vopred 1,99 €
Slovenská pošta vrátane dobierky 2.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Důkazy duchovních zákonů (Pam Grout)

Dnes už iste každý počul alebo čítal niečo o tom, že naše myšlienky ovplyvňujú fyzickú realitu a že náš život sa riadi „vesmírnymi (či duchovnými) zákonmi“. Má to však jeden háčik: v skutočnosti tomu neveríme. Alebo aspoň nie úplne.

Táto kniha ponúka jedinečnú možnosť získať dôkazy, že tieto energetické zákony fungujú úplne spoľahlivo, rovnako ako fyzikálne zákony. Máte tu návod na deväť časovo nenáročných pokusov, ktoré možno vykonať bez akýchkoľvek finančných nákladov, ktoré dokazujú, že realita je tvárna, že vedomie víťazí nad hmotou a myseľ udáva smer nášmu životu.

Navyše autorka opisuje, ako náš svet naozaj funguje a ako sa o tom presvedčiť na vlastnej koži, veľmi vtipným, provokatívnym a sviežim spôsobom. Ak by vás jej kniha predsa len nepresvedčila (čo je prakticky nemožné), prinajmenšom vás môže pobaviť a poučiť.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy