kde nak├║pi┼ą?

od 12,34

Dobr├í v├Żchova je pr├şbehom diev─Źa┼ąa, ktor├ę vyr├ístlo v p├Ą┼ądesiatych a ┼íes┼ądesiatych rokoch v r├şmskej aristokratickej rodine. Osamel├ę a citliv├ę die┼ąa ┼żije v n├ídhernom dome a let├í tr├ívi u franc├║zskych pr├şbuzn├Żch v Normandii a v napoleonskej vile v Tosk├ínsku. Dobr├í v├Żchova je pod─ża jej rodiny pr├şsna v├Żchova s jasn├Żm cie─żom: Gaia sa vyd├í a zdvojn├ísob├ş rodinn├Ż majetok. Jej guvernantkou je Miss Blu, Rolls Royce medzi vychov├ívate─żkami, ┼ík├│tska Mary Poppinsov├í, purit├ínka bez zmyslu pre humor, ktor├í bola v...

Dobr├í v├Żchova - ponuka obchodu

Dobr├í v├Żchova 
3 dni 12,34 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Dobr├í v├Żchova

Dobr├í v├Żchova je pr├şbehom diev─Źa┼ąa, ktor├ę vyr├ístlo v p├Ą┼ądesiatych a ┼íes┼ądesiatych rokoch v r├şmskej aristokratickej rodine. Osamel├ę a citliv├ę die┼ąa ┼żije v n├ídhernom dome a let├í tr├ívi u franc├║zskych pr├şbuzn├Żch v Normandii a v napoleonskej vile v Tosk├ínsku.
Dobr├í v├Żchova je pod─ża jej rodiny pr├şsna v├Żchova s jasn├Żm cie─żom: Gaia sa vyd├í a zdvojn├ísob├ş rodinn├Ż majetok. Jej guvernantkou je Miss Blu, Rolls Royce medzi vychov├ívate─żkami, ┼ík├│tska Mary Poppinsov├í, purit├ínka bez zmyslu pre humor, ktor├í bola v slu┼żb├ích rumunskej kr├í─żovskej rodiny. Diev─Źa s modrou krvou sa mus├ş riadi┼ą pravidlami z├ísadami jazyka a spr├ívania, obliekania a ┼ít├Żlu.

Pr├şbeh rozhodne nem├í n├║dzu o podivn├ę postavi─Źky: sofistikovan├Żch pr├şbuzn├Żch, ktor├ş sa stretli s Proustom ─Źi Picassom, n├ídhern├ę tety, hlu─Źn├ę tety, neurotick├ę psy, ┼íialen├Żch ┼í─żachticov, v├Żstredn├Żch umelcov, bezchybn├Żch komorn├şkov, starom├│dne sl├║┼żky, prezidentov a aristokratov a dokonca sa objav├ş aj princ Charles, ktor├Ż sa pozval do ich tosk├ínskej vily bez toho, aby niekto vedel ako a pre─Źo.

Dobr├í v├Żchova sa zaklad├í na schopnosti prisp├┤sobi┼ą vlastn├ę prirodzen├ę pocity tak, aby sme druh├Żm dali poc├şti┼ą, ┼że s├║ v├Żnimo─Źn├ş, aj ke─Ć to tak nie je.

2-3 hodiny ─Ź├ştania

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy