... Dlhodob√° psychodynamick√° psychoterapia (Glen O. Gabbard)

Dlhodob√° psychodynamick√° psychoterapia (Glen O. Gabbard)

sledovańć ceny parametre produktu
kde nak√ļpiŇ•?

od 14,43

Prv√Ĺ z piatich zv√§zkov v nov√°torskej s√©rii Jadrov√© kompetencie v psychoterapii. Tento neobyńćajne praktick√Ĺ text od renomovan√©ho odborn√≠ka uv√°dza Ň°tudentov a profesion√°lov do z√°kladn√Ĺch princ√≠pov dlhodobej psychodynamickej psychoterapie, so zameran√≠m na dlhodob√ļ dynamick√ļ pr√°cu s dospel√Ĺmi v individu√°lnej terapii. Na rozdiel od in√Ĺch textov, tento kompaktn√Ĺ zv√§zok vych√°dza z autorov√Ĺch sk√ļsenost√≠ s uńćen√≠m nov√Ĺch terapeutov a je teda priamo napojen√Ĺ na typy Ň°tudijn√Ĺch probl√©mov postret√°vaj√ļcich Ň°...

Dlhodob√° psychodynamick√° psychoterapia (Glen O. Gabbard) - ponuky obchodov

Dlhodob√° psychodynamick√° psychoterapia (Glen O. Gabbard) 
na sklade 14,43 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn√Ĺ odber zadarmo
Slovensk√° poŇ°ta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk√° poŇ°ta vr√°tane dobierky 2.99 €
Z√°sielkov√° sluŇĺba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu
Dlhodob√° psychodynamick√° psychoterapia 
3 dni 14,43 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Dlhodob√° psychodynamick√° psychoterapia (Glen O. Gabbard)

Prv√Ĺ z piatich zv√§zkov v nov√°torskej s√©rii Jadrov√© kompetencie v psychoterapii. Tento neobyńćajne praktick√Ĺ text od renomovan√©ho odborn√≠ka uv√°dza Ň°tudentov a profesion√°lov do z√°kladn√Ĺch princ√≠pov dlhodobej psychodynamickej psychoterapie, so zameran√≠m na dlhodob√ļ dynamick√ļ pr√°cu s dospel√Ĺmi v individu√°lnej terapii.

Na rozdiel od in√Ĺch textov, tento kompaktn√Ĺ zv√§zok vych√°dza z autorov√Ĺch sk√ļsenost√≠ s uńćen√≠m nov√Ĺch terapeutov a je teda priamo napojen√Ĺ na typy Ň°tudijn√Ĺch probl√©mov postret√°vaj√ļcich Ň°tudentov, ktor√≠ pouŇĺij√ļ t√ļto knihu.

PouŇĺij√ļc klinick√© pr√≠klady, autor ukazuje, ako aplikovaŇ• kńĺ√ļńćov√© princ√≠py psychodynamickej te√≥rie na r√īzne klinick√© pr√≠pady a ako sa vysporiadaŇ• s dilemami, ktor√© sa ńćasto objavia v psychoterapeutickej pr√°ci.

V jeden√°stich struńćn√Ĺch kapitol√°ch autor odhańĺuje vŇ°etko zo z√°kladn√Ĺch psychodynamick√Ĺch princ√≠pov hodnotenia pacienta, zańć√≠nania a ukonńćovania terapie, intervenci√≠, cieńĺov a terapeutick√©ho p√īsobenia, odporu, protiprenosu a fant√°zi√≠/snov, p√≠Ň°e aj o vhodnom pouŇĺit√≠ superv√≠zie a merania (√ļrovne) jadrov√Ĺch kompetenc√≠√≠, ako je to urńćen√© smernicou Residency Review Committee for Psychiatry.

Pridaj recenziu

Pre prid√°vanie recenzi√≠ mus√≠Ň° byŇ• prihl√°sen√Ĺ.

Z√°kazn√≠ci sa tieŇĺ zauj√≠mali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy