... Datab√°zov√© syst√©my - Z√°klady datab√°zov√Ĺch syst√©mov (Karol MatiaŇ°ko, Monika Vajsov√°, Michal Z√°bovsk√Ĺ, Mat√ļŇ° Chochl√≠k)

Datab√°zov√© syst√©my - Z√°klady datab√°zov√Ĺch syst√©mov (Karol MatiaŇ°ko, Monika Vajsov√°, Michal Z√°bovsk√Ĺ, Mat√ļŇ° Chochl√≠k)

sledovańć ceny parametre produktu
kde nak√ļpiŇ•?

od 18,15

<i>Druh√Ĺ diel knihy je nadv√§zuj√ļci na prv√Ĺ s t√Ĺm, Ňĺe z prv√©ho dielu je zachovan√° ńćasŇ• kapitoly o jazyku SQL, ńćo umoŇĺn√≠ t√ļto ńćasŇ• pouŇĺ√≠vaŇ• √ļplne samostatne. Obsahuje viacero kapitol, ktor√© sprev√°dzaj√ļ ńćitateńĺa cez relańćn√ļ integritu, relańćn√ļ algebru a normaliz√°ciu d√°tov√©ho modelu, popisuje podstatn√© ńćasti jadra datab√°zov√©ho syst√©mu, ktor√© zabezpeńćuje spr√°vu transakci√≠ a princ√≠py zabezpeńćenia ich paraleln√©ho spracovania, venuje sa distribuovan√Ĺm datab√°zov√Ĺm syst√©mom. Samostatn√° ńćasŇ• je √ļvodom...

Datab√°zov√© syst√©my - Z√°klady datab√°zov√Ĺch syst√©mov (Karol MatiaŇ°ko, Monika Vajsov√°, Michal Z√°bovsk√Ĺ, Mat√ļŇ° Chochl√≠k) - ponuka obchodu

Datab√°zov√© syst√©my - Z√°klady datab√°zov√Ĺch syst√©mov (Karol MatiaŇ°ko, Monika Vajsov√°, Michal Z√°bovsk√Ĺ, Mat√ļŇ° Chochl√≠k) 
11 dn√≠ 18,15 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn√Ĺ odber zadarmo
Slovensk√° poŇ°ta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk√° poŇ°ta vr√°tane dobierky 2.99 €
Z√°sielkov√° sluŇĺba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Datab√°zov√© syst√©my - Z√°klady datab√°zov√Ĺch syst√©mov (Karol MatiaŇ°ko, Monika Vajsov√°, Michal Z√°bovsk√Ĺ, Mat√ļŇ° Chochl√≠k)

<i>Druh√Ĺ diel knihy je nadv√§zuj√ļci na prv√Ĺ s t√Ĺm, Ňĺe z prv√©ho dielu je zachovan√° ńćasŇ• kapitoly o jazyku SQL, ńćo umoŇĺn√≠ t√ļto ńćasŇ• pouŇĺ√≠vaŇ• √ļplne samostatne. Obsahuje viacero kapitol, ktor√© sprev√°dzaj√ļ ńćitateńĺa cez relańćn√ļ integritu, relańćn√ļ algebru a normaliz√°ciu d√°tov√©ho modelu, popisuje podstatn√© ńćasti jadra datab√°zov√©ho syst√©mu, ktor√© zabezpeńćuje spr√°vu transakci√≠ a princ√≠py zabezpeńćenia ich paraleln√©ho spracovania, venuje sa distribuovan√Ĺm datab√°zov√Ĺm syst√©mom. Samostatn√° ńćasŇ• je √ļvodom do jazyka XML, ktor√Ĺ sa v s√ļńćasnej dobe veńĺmi vyuŇĺ√≠va vo v√§zbe na datab√°zov√© syst√©my hlavne kv√īli aplik√°ci√°m v prostred√≠ internetu a intranetu a obsahuje n√°vody ako vyuŇĺ√≠vaŇ• datab√°zov√© syst√©my pri tvorbe aplik√°ci√≠ v r√īznych programovac√≠ch jazykoch.

Kniha obsahuje pr√≠lohy, v ktor√Ĺch je uveden√Ĺ z√°kladn√Ĺ popis pr√°ce s datab√°zov√Ĺmi syst√©mami Oracle, Informix a PostgreSQL, ich syst√©mov√Ĺch tabuliek a sp√īsob importu a exportu d√°t do t√Ĺchto datab√°zov√Ĺch syst√©mov. ńéalŇ°ia z pr√≠loh obsahuje vzorov√ļ datab√°zu vr√°tane d√°tov√©ho modelu a sch√©my. T√°to datab√°za je pouŇĺit√° vo v√§ńćŇ°ine pr√≠kladov uveden√Ĺch v knihe.</i>

Karol MatiaŇ°ko

Pridaj recenziu

Pre prid√°vanie recenzi√≠ mus√≠Ň° byŇ• prihl√°sen√Ĺ.

Z√°kazn√≠ci sa tieŇĺ zauj√≠mali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy