Chlapec s o─Źami ako hviezdy (Le Kvet Pero)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 8,99

-32% z─żava

Chlapec s o─Źami ako hviezdy nem├í meno. V celej knihe ve─ża o sebe neprezrad├ş, vlastne takmer ni─Ź. Nikto netu┼í├ş odkia─ż pri┼íiel, ani kam m├í namieren├ę. Je to v┼íak zvedav├Ż chlapec, ktor├Ż r├íd kladie ot├ízky. Putuje krajinou, ktor├í je rovnako z├íhadn├í ako on s├ím. Ocitol sa v nej v─Ćaka pestrofarebn├ęmu mot├Ż─żovi, ktor├Ż sa stane jeho spolo─Źn├şkom a sprev├ídza ho na ceste plnej prekvapen├ş a ne─Źakan├Żch stretnut├ş. V tejto knihe maj├║ mal├ş ─Źitatelia mo┼żnos┼ą zozn├ími┼ą sa s niektor├Żmi hrdinami slovensk├Żch rozpr├ívok, n...

Chlapec s o─Źami ako hviezdy (Le Kvet Pero) - ponuky obchodov

Chlapec s o─Źami ako hviezdy (Pero Le Kvet, Martina Matlovi─Źov├í (ilustr├ítor)) 
na sklade 13,21 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Chlapec s o─Źami ako hviezdy (Le Kvet Pero)

Chlapec s o─Źami ako hviezdy nem├í meno. V celej knihe ve─ża o sebe neprezrad├ş, vlastne takmer ni─Ź. Nikto netu┼í├ş odkia─ż pri┼íiel, ani kam m├í namieren├ę. Je to v┼íak zvedav├Ż chlapec, ktor├Ż r├íd kladie ot├ízky. Putuje krajinou, ktor├í je rovnako z├íhadn├í ako on s├ím. Ocitol sa v nej v─Ćaka pestrofarebn├ęmu mot├Ż─żovi, ktor├Ż sa stane jeho spolo─Źn├şkom a sprev├ídza ho na ceste plnej prekvapen├ş a ne─Źakan├Żch stretnut├ş.
V tejto knihe maj├║ mal├ş ─Źitatelia mo┼żnos┼ą zozn├ími┼ą sa s niektor├Żmi hrdinami slovensk├Żch rozpr├ívok, na ktor├Żch si ich rodi─Źia a star├ş rodi─Źia bud├║ ur─Źite e┼íte pam├Ąta┼ą.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy