... Biofyzika, bioch├ęmia a r├ídiol├│gia (V├şt ┼áajter a kol.)

Biofyzika, bioch├ęmia a r├ídiol├│gia (V├şt ┼áajter a kol.)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 9,15

T├íto u─Źebnica nadv├Ązuje na predch├ídzaj├║ce vydanie z roku 2002. Bola nap├şsan├í s cie─żom sta┼ą sa pom├┤ckou na pochopenie z├íkladn├Żch poznatkov z biofyziky, bioch├ęmie a r├ídiol├│gie, ktor├ę vyu┼ż├şva ka┼żd├Ż medic├şnsky odbor pri v├Żklade funkci├ş organizmu. Jej ┼ítrukt├║ra zoh─żad┼łuje aktu├ílny stav poznatkov v t├Żchto oblastiach, ako aj s├║─Źasn├ę trendy na ┼íkol├ích s podobn├Żm zameran├şm v zahrani─Ź├ş. Cie─żom autorov bolo vysvetli┼ą ┼ítudentom princ├şpy a fyzik├ílnu podstatu fyziologick├Żch funkci├ş v organizme, vplyv fyzik├í...

Biofyzika, bioch├ęmia a r├ídiol├│gia (V├şt ┼áajter a kol.) - ponuka obchodu

Biofyzika, bioch├ęmia a r├ídiol├│gia (V├şt ┼áajter a kol.) 
8 dn├ş 9,15 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Biofyzika, bioch├ęmia a r├ídiol├│gia (V├şt ┼áajter a kol.)

T├íto u─Źebnica nadv├Ązuje na predch├ídzaj├║ce vydanie z roku 2002. Bola nap├şsan├í s cie─żom sta┼ą sa pom├┤ckou na pochopenie z├íkladn├Żch poznatkov z biofyziky, bioch├ęmie a r├ídiol├│gie, ktor├ę vyu┼ż├şva ka┼żd├Ż medic├şnsky odbor pri v├Żklade funkci├ş organizmu. Jej ┼ítrukt├║ra zoh─żad┼łuje aktu├ílny stav poznatkov v t├Żchto oblastiach, ako aj s├║─Źasn├ę trendy na ┼íkol├ích s podobn├Żm zameran├şm v zahrani─Ź├ş.

Cie─żom autorov bolo vysvetli┼ą ┼ítudentom princ├şpy a fyzik├ílnu podstatu fyziologick├Żch funkci├ş v organizme, vplyv fyzik├ílnych faktorov ┼żivotn├ęho a pracovn├ęho prostredia na ┼żiv├Ż organizmus, objasni┼ą biochemick├ę procesy v ┼żivom organizme, z├íklady klinickej bioch├ęmie, fyzik├ílnu podstatu a vyu┼żitie ionizuj├║ceho ┼żiarenia v diagnostike a terapii, ako aj obozn├ími┼ą s princ├şpmi ochrany zdravia pred jeho ├║─Źinkami.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy