... Aplikovan├í molekulov├í spektroskopia (Viktor Milata, Peter Seg─ża, Vlasta Brezov├í a kol.)

Aplikovan├í molekulov├í spektroskopia (Viktor Milata, Peter Seg─ża, Vlasta Brezov├í a kol.)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 21,76

Vysoko┼íkolsk├í u─Źebnica zaoberaj├║ca sa predov┼íetk├Żm spektr├ílnymi met├│dami poskytuj├║cimi v├Żsledky priamo s├║visiace s elektr├│novou a molekulovou ┼ítrukt├║rou chemick├Żch l├ítok a materi├ílov. Dielo je spracovan├ę tak, aby obsahovalo z├íkladn├ę teoretick├ę princ├şpy uv├ídzan├Żch met├│d, ale aby ┼ąa┼żisko spo─Ź├şvalo vo vyu┼żite─żnosti pre rie┼íenie praktick├Żch probl├ęmov s vyu┼żit├şm v├Żpo─Źtovej techniky. Zahrnut├ę s├║ v ┼łom spektr├ílne met├│dy dostupn├ę a pou┼ż├şvan├ę na na┼íich pracovisk├ích, spomenut├ę s├║ v┼íak i met├│dy, ktor├ę sa z...

Aplikovan├í molekulov├í spektroskopia (Viktor Milata, Peter Seg─ża, Vlasta Brezov├í a kol.) - ponuka obchodu

Aplikovan├í molekulov├í spektroskopia (Viktor Milata, Peter Seg─ża, Vlasta Brezov├í a kol.) 
11 dn├ş 21,76 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Aplikovan├í molekulov├í spektroskopia (Viktor Milata, Peter Seg─ża, Vlasta Brezov├í a kol.)

Vysoko┼íkolsk├í u─Źebnica zaoberaj├║ca sa predov┼íetk├Żm spektr├ílnymi met├│dami poskytuj├║cimi v├Żsledky priamo s├║visiace s elektr├│novou a molekulovou ┼ítrukt├║rou chemick├Żch l├ítok a materi├ílov. Dielo je spracovan├ę tak, aby obsahovalo z├íkladn├ę teoretick├ę princ├şpy uv├ídzan├Żch met├│d, ale aby ┼ąa┼żisko spo─Ź├şvalo vo vyu┼żite─żnosti pre rie┼íenie praktick├Żch probl├ęmov s vyu┼żit├şm v├Żpo─Źtovej techniky. Zahrnut├ę s├║ v ┼łom spektr├ílne met├│dy dostupn├ę a pou┼ż├şvan├ę na na┼íich pracovisk├ích, spomenut├ę s├║ v┼íak i met├│dy, ktor├ę sa zatia─ż u n├ís nepou┼ż├şvaj├║, ale ich v├Żznam pre rie┼íenie elektr├│novej a molekulovej ┼ítrukt├║ry je ve─żmi v├Żznamn├Ż.

Ur─Źen├í je predov┼íetk├Żm ┼ítudentom druh├ęho a tretieho stup┼ła chemick├Żch a pr├şrodovedn├Żch zameran├ş. Ver├şme v┼íak, ┼że bude u┼żito─Źnou pom├┤ckou aj pracovn├şkom vo v├Żskume, laborat├│ri├ích, priemyselnej praxi a pod.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy