... Anglick├í cvi─Źen├ş pro gymn├ízia, st┼Öedn├ş a jazykov├ę ┼íkoly a 2. stupe┼ł z├íkladn├şch ┼íkol (Nat├ílie Bakal├í┼Öov├í)

Anglick├í cvi─Źen├ş pro gymn├ízia, st┼Öedn├ş a jazykov├ę ┼íkoly a 2. stupe┼ł z├íkladn├şch ┼íkol (Nat├ílie Bakal├í┼Öov├í)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 12,99

-27% z─żava

Nejobs├íhlej┼í├ş u─Źebnice angli─Źtiny s ─Źesk├Żm v├Żkladem, zam─Ť┼Öuj├şc├ş se p┼Öedev┼í├şm na studenty st┼Öedn├şch a z├íkladn├şch ┼íkol. Text knihy je doprov├ízen n─Ťkolika stovkami vtipn├Żch a ├║─Źelov├Żch ilustrac├ş. Cvi─Źebnice je ur─Źena pokro─Źilej┼í├şm za─Ź├íte─Źn├şk┼»m.

Anglick├í cvi─Źen├ş pro gymn├ízia, st┼Öedn├ş a jazykov├ę ┼íkoly a 2. stupe┼ł z├íkladn├şch ┼íkol (Nat├ílie Bakal├í┼Öov├í) - ponuky obchodov

Anglick├í cvi─Źen├ş pro gymn├ízia, st┼Öedn├ş a jazykov├ę ┼íkoly a 2. stupe┼ł z├íkladn├şch ┼íkol (Nat├ílie Bakal├í┼Öov├í) 
7 dn├ş 17,77 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Anglick├í cvi─Źen├ş pro gymn├ízia, st┼Öedn├ş a jazykov├ę ┼íkoly a 2. stupe┼ł z├íkladn├şch ┼íkol (Nat├ílie Bakal├í┼Öov├í)

Nejobs├íhlej┼í├ş u─Źebnice angli─Źtiny s ─Źesk├Żm v├Żkladem, zam─Ť┼Öuj├şc├ş se p┼Öedev┼í├şm na studenty st┼Öedn├şch a z├íkladn├şch ┼íkol.

Text knihy je doprov├ízen n─Ťkolika stovkami vtipn├Żch a ├║─Źelov├Żch ilustrac├ş.

Cvi─Źebnice je ur─Źena pokro─Źilej┼í├şm za─Ź├íte─Źn├şk┼»m.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy