... Anal├Żza distribu─Źn├Żch syst├ęmov na rozvod vody I (Milan ─îist├Ż, Zbyn─Ťk Bajtek)

Anal├Żza distribu─Źn├Żch syst├ęmov na rozvod vody I (Milan ─îist├Ż, Zbyn─Ťk Bajtek)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 3,29

-23% z─żava

Publik├ícia je orientovan├í na problematiku projektovania, rekon┼ítrukcie a prev├ídzky distribu─Źn├Żch syst├ęmov vody tlakov├Żch z├ívlahov├Żch s├║stav a vod├írensk├Żch syst├ęmov. Zaober├í sa simula─Źn├Żmi a optimaliza─Źn├Żmi v├Żpo─Źtami, ktor├ę s├║ potrebn├ę na tento ├║─Źel. V ├║vode autori cituj├║ a komentuj├║ s├║─Źasn├Ż stav v├Żskumu v tejto oblasti. Inform├ície opisovan├ę v ─Ćal┼íom texte predstavuj├║ posun poznatkov v problematike optimaliz├ície okruhov├Żch siet├ş z poh─żadu svetov├ęho v├Żskumu. Monografia sa z v├Ą─Ź┼íej ─Źasti venuje opt...

Anal├Żza distribu─Źn├Żch syst├ęmov na rozvod vody I (Milan ─îist├Ż, Zbyn─Ťk Bajtek) - ponuky obchodov

Anal├Żza distribu─Źn├Żch syst├ęmov na rozvod vody I (Milan ─îist├Ż, Zbyn─Ťk Bajtek) 
11 dn├ş 4,27 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Anal├Żza distribu─Źn├Żch syst├ęmov na rozvod vody I (Milan ─îist├Ż, Zbyn─Ťk Bajtek)

Publik├ícia je orientovan├í na problematiku projektovania, rekon┼ítrukcie a prev├ídzky distribu─Źn├Żch syst├ęmov vody tlakov├Żch z├ívlahov├Żch s├║stav a vod├írensk├Żch syst├ęmov. Zaober├í sa simula─Źn├Żmi a optimaliza─Źn├Żmi v├Żpo─Źtami, ktor├ę s├║ potrebn├ę na tento ├║─Źel. V ├║vode autori cituj├║ a komentuj├║ s├║─Źasn├Ż stav v├Żskumu v tejto oblasti. Inform├ície opisovan├ę v ─Ćal┼íom texte predstavuj├║ posun poznatkov v problematike optimaliz├ície okruhov├Żch siet├ş z poh─żadu svetov├ęho v├Żskumu. Monografia sa z v├Ą─Ź┼íej ─Źasti venuje optimaliz├ícii okruhov├Żch s├║stav na rozvod vody. Hybridn├í met├│da, ktor├║ autori vyvinuli je origin├ílnym pr├şspevkom k rie┼íeniu optimaliz├ície zlo┼żit├Żch okruhov├Żch s├║stav, nako─żko vyu┼ż├şva dobr├ę str├ínky opisovan├Żch deterministick├Żch aj tzv. heuristick├Żch pr├şstupov.

Publik├ícia je ur─Źen├í pre prax a v├Żskum a ako doplnkov├í literat├║ra pre ┼ítudentov. Opisovan├í problematika sa vyu─Źuje na stavebn├Żch fakult├ích v r├ímci vodohospod├írskych smerov a smerov krajinn├ęho in┼żinierstva.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy