Intuit├şvne stravovanie

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 3,00

-80% z─żava

Sotva sa medzi nami n├íjde ┼żena, ktor├í by bola v┼żdy spokojn├í so svoj├şm v├Żzorom a s v├íhou. Pr├ş─Źina nadv├íhy spravidla tkvie v nespracovan├Żch em├│ci├ích, ktor├ę n├ís pob├ídaj├║ prij├şma┼ą potravu bez pocitu hladu. Tak ─Źo robi┼ą? Na┼ía t├║┼żba schudn├║┼ą je ve─żmi dobre zn├íma psychologi─Źke a psychoterapeutke Svetlane Bronnikovovej. V knihe uv├ídza praktick├ę n├ívody ako prekona┼ą potravinov├║ z├ívislos┼ą. Dovoli┼ą si jes┼ą v┼íetko, na ─Źo m├íte chu┼ą, nau─Źi┼ą sa po─Ź├║va┼ą sign├íly hladu a nas├Żtenia, pritom schudn├║┼ą a u┼ż nepribera┼ą ...

Intuit├şvne stravovanie - ponuky obchodov

Intuit├şvne stravovanie 
3 dni 3,00 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu
Intuit├şvne stravovanie (Svetlana Bronnikovov├í) 
na sklade 15,11 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Intuit├şvne stravovanie

Sotva sa medzi nami n├íjde ┼żena, ktor├í by bola v┼żdy spokojn├í so svoj├şm v├Żzorom a s v├íhou. Pr├ş─Źina nadv├íhy spravidla tkvie v nespracovan├Żch em├│ci├ích, ktor├ę n├ís pob├ídaj├║ prij├şma┼ą potravu bez pocitu hladu. Tak ─Źo robi┼ą?
Na┼ía t├║┼żba schudn├║┼ą je ve─żmi dobre zn├íma psychologi─Źke a psychoterapeutke Svetlane Bronnikovovej. V knihe uv├ídza praktick├ę n├ívody ako prekona┼ą potravinov├║ z├ívislos┼ą. Dovoli┼ą si jes┼ą v┼íetko, na ─Źo m├íte chu┼ą, nau─Źi┼ą sa po─Ź├║va┼ą sign├íly hladu a nas├Żtenia, pritom schudn├║┼ą a u┼ż nepribera┼ą ÔÇô sn├şvame azda o nie─Źom inom? Sta─Ź├ş, ak budete krok za krokom plni┼ą ├║lohy Experiment├íria, a zbav├şte sa ┼ąarchy svojej hmotnosti aj probl├ęmov. Dr┼żte sa konkr├ętneho pl├ínu, ktor├Ż pre v├ís zostavila kvalifikovan├í odborn├ş─Źka na stravovanie, a presta┼łte sa nivo─Źi┼ą du┼íevne aj fyzicky. Bu─Ćte pekn├í a spokojn├í!

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy