... Ako pracuj├║ maverici (William C. Taylor, Polly LeBarre)

Ako pracuj├║ maverici (William C. Taylor, Polly LeBarre)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 4,99

-42% z─żava

─îi u┼ż ste mlad├Ż mana┼ż├ęr, ktor├Ż pr├íve za─Ź├şna svoj kari├ęrny rast, sk├║sen├Ż l├şder dohliadaj├║ci na rast svojej spolo─Źnosti, alebo podnikate─ż buduj├║ci firmu od piky, kniha Ako pracuj├║ maverici v├ím v s├║─Źasnom vysoko konkuren─Źnom prostred├ş pom├┤┼że rozm├Ż┼í─ża┼ą ve─żkorysej┼íie, mieri┼ą vy┼í┼íie a v├ş┼ąazi┼ą presved─Źivej┼íie. Zozn├ímte sa s nov├ítormi, ktor├ş dnes vytv├íraj├║ bud├║cnos┼ą biznisu. Ich nezvy─Źajn├ę n├ípady a prevratn├ę strat├ęgie sa m├┤┼żu sta┼ą va┼í├şm podnikate─żsk├Żm pl├ínom na dvadsiate prv├ę storo─Źie. Pon├║kaj├║ lep┼í├ş (a...

Ako pracuj├║ maverici (William C. Taylor, Polly LeBarre) - ponuky obchodov

Ako pracuj├║ maverici (William C. Taylor, Polly LeBarre) 
5 dn├ş 8,54 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Ako pracuj├║ maverici (William C. Taylor, Polly LeBarre)

─îi u┼ż ste mlad├Ż mana┼ż├ęr, ktor├Ż pr├íve za─Ź├şna svoj kari├ęrny rast, sk├║sen├Ż l├şder dohliadaj├║ci na rast svojej spolo─Źnosti, alebo podnikate─ż buduj├║ci firmu od piky, kniha Ako pracuj├║ maverici v├ím v s├║─Źasnom vysoko konkuren─Źnom prostred├ş pom├┤┼że rozm├Ż┼í─ża┼ą ve─żkorysej┼íie, mieri┼ą vy┼í┼íie a v├ş┼ąazi┼ą presved─Źivej┼íie. Zozn├ímte sa s nov├ítormi, ktor├ş dnes vytv├íraj├║ bud├║cnos┼ą biznisu. Ich nezvy─Źajn├ę n├ípady a prevratn├ę strat├ęgie sa m├┤┼żu sta┼ą va┼í├şm podnikate─żsk├Żm pl├ínom na dvadsiate prv├ę storo─Źie. Pon├║kaj├║ lep┼í├ş (a mo┼żno v bud├║cnosti jedin├Ż mo┼żn├Ż) sp├┤sob, ako riadi┼ą biznis a obst├í┼ą v konkurencii. Biznis vo svojej tradi─Źnej podobe je minulos┼ąou. V odvetv├ş za odvetv├şm str├íca star├í garda p├┤du pod nohami a naopak firmy, ktor├ę kedysi pova┼żovali za ─Źud├íkov, opov├í┼żlivcov a divok├ę karty ÔÇô teda za maverikov ÔÇô v├şria stojat├ę vody na trhu a zaznamen├ívaj├║ v├Żrazn├Ż ├║spech. A m├í to svoj d├┤vod: v tomto ─Źase tvrdej konkurencie, obrovskej s├║┼ąa┼żivosti a neust├ílej inov├ície je iba jeden sp├┤sob, ako obst├í┼ą ÔÇô zasadzova┼ą sa za nie─Źo, ─Źo m├í hlb┼í├ş zmysel. To je poznatok, ktor├Ż z├şskate od firiem, mana┼ż├ęrov a podnikate─żov v knihe Ako pracuj├║ maverici. T├şto v┼íetci v podnikan├ş v├ş┼ąazia v─Ćaka zmenen├ęmu poh─żadu na to, ako sa rob├ş biznis. Na┼íli nov├ę a vzru┼íuj├║ce odpovede na v├Żzvy, ktor├Żm ─Źelia organiz├ície ka┼żdej ve─żkosti a l├şdri v ka┼żdej oblasti ÔÇô ako formova┼ą svoju strat├ęgiu, ako prich├ídza┼ą k nov├Żm n├ípadom, ako si vytvori┼ą lep┼í├ş vz┼ąah so z├íkazn├şkmi a ako podnieti┼ą ─żud├ş, aby dosahovali mimoriadne v├Żsledky.

Kto s├║ t├şto maverici? S├║ to nov├ę div├şzie zaveden├Żch spolo─Źnost├ş ako ING Group, samostatn├ę jednotky funguj├║ce v r├ímci obrovsk├Żch gigantov ako IBM ─Źi Procter&Gamble, popul├írni inov├ítori ako HBO a Pixar, spolo─Źnosti s netradi─Źn├Żm pr├şstupom ako Southwest Airline ─Źi Goldcorp, mal├ę a nonkonformn├ę firmy ako Cranium a Craigslist ─Źi drav├ę high-tech spolo─Źnosti typu TopCoder. V┼íetky tieto spolo─Źnosti pon├║kaj├║ nov├ę a z├írove┼ł fascinuj├║ce pr├şstupy, z ktor├Żch si ka┼żd├Ż m├┤┼że nie─Źo odnies┼ą pre vlastn├Ż biznis.

Ich ├║spech dokazuje, ┼że:
ÔÇó Ak ste in├ş, v┼íetko je in├ę
ÔÇó Zdie─żan├ę hodnoty s├║ d├┤le┼żitej┼íie ako predajn├ę hodnoty
ÔÇó Spolo─Źnos┼ą s najbystrej┼í├şmi z├íkazn├şkmi vyhr├íva
ÔÇó Niekto nie je s├ím tak├Ż chytr├Ż ako v┼íetci dokopy
ÔÇó Charakter je rovnako d├┤le┼żit├Ż ako diplom
ÔÇó Skvel├ş l├şdri sa nikdy neprestan├║ u─Źi┼ą

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy