kde nak├║pi┼ą?

od 11,31

Hra na rodinu, ktor├í nav┼żdy zmen├ş ┼żivoty det├ş. Pr├şbeh det├ş, ktor├ę sa na ulici c├ştia bezpe─Źnej┼íie, ako doma. Rom├ín o tom, ako ve─żmi odli┼ín├Ż je detsk├Ż a dospel├ícky svet. ┼ápeci├ílna ed├şcia jedn├ęho z naj├║spe┼ínej┼í├şch slovensk├Żch rom├ínov posledn├Żch rokov, ktor├Ż sa stal predlohou rovnomenn├ęho celove─Źern├ęho filmu re┼żis├ęrky Ivety Gr├│fovej (2017). Jarka pre┼ż├şva svoje detstvo v nestabilnom rodinnom ┼żenskom trojuholn├şku spolu s matkou Luciou a starou mamou Irenou. Svoju mamu nesmie vola┼ą mama a svoju star├║ m...

Piata lo─Ć - ponuky obchodov

Piata lo─Ć 
15 dn├ş 11,31 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu
Piata lo─Ć (Monika Kompan├şkov├í) 
na sklade 11,31 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Piata lo─Ć

Hra na rodinu, ktor├í nav┼żdy zmen├ş ┼żivoty det├ş. Pr├şbeh det├ş, ktor├ę sa na ulici c├ştia bezpe─Źnej┼íie, ako doma. Rom├ín o tom, ako ve─żmi odli┼ín├Ż je detsk├Ż a dospel├ícky svet. ┼ápeci├ílna ed├şcia jedn├ęho z naj├║spe┼ínej┼í├şch slovensk├Żch rom├ínov posledn├Żch rokov, ktor├Ż sa stal predlohou rovnomenn├ęho celove─Źern├ęho filmu re┼żis├ęrky Ivety Gr├│fovej (2017).
Jarka pre┼ż├şva svoje detstvo v nestabilnom rodinnom ┼żenskom trojuholn├şku spolu s matkou Luciou a starou mamou Irenou. Svoju mamu nesmie vola┼ą mama a svoju star├║ matku babka. Neust├íle s┼ąahovania z jedn├ęho cudzieho bytu do druh├ęho strieda s├şdliskov├í nuda, ─Źakanie na Luciu a ├║teky do starej opustenej z├íhrady. H─żad├í l├ísku medzi Luciin├Żm nez├íujmom a depresiami a nezd├í sa jej zvl├í┼ítne, ke─Ć sa ne┼í┼ąastnou n├íhodou sama na kr├ítku chv├ş─żu stane matkou dvom bato─żat├ím.
Rom├ín Piata lo─Ć z├şskal v roku 2011 najprest├ş┼żnej┼íie slovensk├ę liter├írne ocnenie Anasoft litera.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy