... 5000 rokov filozofie, n├íbo┼żenstva, vied a umen├ş v podrobnom historicko-geografickom r├ímci (Milan Kova─Źka)

5000 rokov filozofie, n├íbo┼żenstva, vied a umen├ş v podrobnom historicko-geografickom r├ímci (Milan Kova─Źka)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 36,05

┬á┬á┬áProces globaliz├ície sveta v s├║─Źasnosti kladie ─Źoraz n├íro─Źnej┼íie po┼żiadavky na d├┤kladnej┼íie poznanie a porozumenie filozofick├ęho myslenia, n├íbo┼żenstiev a civiliz├íci├ş obyvate─żov v┼íetk├Żch svetadielov, umo┼ż┼łuj├║ce ich porovn├íva┼ą a hodnoti┼ą. Pohn├║tkou na nap├şsanie tejto tematicky rozsiahlej pr├íce bolo uvedomenie si naliehavej potreby vhodnej knihy pre slovensk├Żch vzdelancov, ktor├í by im umo┼żnila lep┼íie pozna┼ą kult├║rne dedi─Źstvo svojho n├íroda, Eur├│py a cel├ęho ─żudstva a tak prispie┼ą k ich spr├ívnej o...

5000 rokov filozofie, n├íbo┼żenstva, vied a umen├ş v podrobnom historicko-geografickom r├ímci (Milan Kova─Źka) - ponuky obchodov

5000 rokov filozofie, n├íbo┼żenstva, vied a umen├ş v podrobnom historicko-geografickom r├ímci 
3 dni 36,05 €
doprava zadarmo
Do e-shopu
5000 rokov filozofie, n├íbo┼żenstva, vied a umen├ş v podrobnom historicko-geografickom r├ímci (Milan Kova─Źka) 
4 dni 36,05 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu 5000 rokov filozofie, n├íbo┼żenstva, vied a umen├ş v podrobnom historicko-geografickom r├ímci (Milan Kova─Źka)

┬á┬á┬áProces globaliz├ície sveta v s├║─Źasnosti kladie ─Źoraz n├íro─Źnej┼íie po┼żiadavky na d├┤kladnej┼íie poznanie a porozumenie filozofick├ęho myslenia, n├íbo┼żenstiev a civiliz├íci├ş obyvate─żov v┼íetk├Żch svetadielov, umo┼ż┼łuj├║ce ich porovn├íva┼ą a hodnoti┼ą.

Pohn├║tkou na nap├şsanie tejto tematicky rozsiahlej pr├íce bolo uvedomenie si naliehavej potreby vhodnej knihy pre slovensk├Żch vzdelancov, ktor├í by im umo┼żnila lep┼íie pozna┼ą kult├║rne dedi─Źstvo svojho n├íroda, Eur├│py a cel├ęho ─żudstva a tak prispie┼ą k ich spr├ívnej orient├ícii v spletitej situ├ícii dne┼íka.

Kniha sa ─Źlen├ş pod─ża zau┼ż├şvan├ęho usporiadania na t├Żchto p├Ą┼ą ─Źast├ş: V├Żchodn├ę kult├║ry, Antika, Patristika, Scholastika a Renesancia.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy