35. m├íj (Erich K├Ąstner)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 7,89

Vydavate─żstvo Spolku slovensk├Żch spisovate─żov systematicky odstra┼łuje dlhodob├Ż deficit K├Ąstnerov├Żch detsk├Żch kn├şh na slovenskom kni┼żnom trhu. Po vydan├ş titulov Lietaj├║ca trieda (2011), Lienka a Anton (2012), Emil a detekt├şvi (2013) a Emil a tri dvoj─Źat├í (2014), realizuje aj prv├ę slovensk├ę vydanie prekladu humorne laden├ęho detsk├ęho rom├ínu tohto ┼ípi─Źkov├ęho nemeck├ęho autora ÔÇô 35. m├íj alebo Konr├íd cv├íla do Oce├ínie ÔÇô ur─Źen├ęho pre ─Źitate─żov od 7 do 12 rokov. Detsk├ę rom├íny Ericha K├Ąstnera s├║ ─Źitate─żs...

35. m├íj (Erich K├Ąstner) - ponuky obchodov

35. m├íj 
3 dni 7,89 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu
35. m├íj (Erich K├Ąstner) 
4 dni 7,89 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu 35. m├íj (Erich K├Ąstner)

Vydavate─żstvo Spolku slovensk├Żch spisovate─żov systematicky odstra┼łuje dlhodob├Ż deficit K├Ąstnerov├Żch detsk├Żch kn├şh na slovenskom kni┼żnom trhu. Po vydan├ş titulov Lietaj├║ca trieda (2011), Lienka a Anton (2012), Emil a detekt├şvi (2013) a Emil a tri dvoj─Źat├í (2014), realizuje aj prv├ę slovensk├ę vydanie prekladu humorne laden├ęho detsk├ęho rom├ínu tohto ┼ípi─Źkov├ęho nemeck├ęho autora ÔÇô 35. m├íj alebo Konr├íd cv├íla do Oce├ínie ÔÇô ur─Źen├ęho pre ─Źitate─żov od 7 do 12 rokov.
Detsk├ę rom├íny Ericha K├Ąstnera s├║ ─Źitate─żsky ob─ż├║ben├ę pre inteligentn├Ż humor, nad─Źasovos┼ą a nevtieravo v├Żchovn├Ż pr├şstup. Bohat├Ż jazyk, ktor├Ż kvalitn├ę slovensk├ę preklady overenej prekladate─żky autorov├Żch kn├şh verne reprodukuj├║, roz┼íiruje detsk├║ slovn├║ z├ísobu a kultivuje ┼ítylistiku. V knihe s├║ pou┼żit├ę vtipn├ę origin├ílne ilustr├ície Horsta Lemkeho, ktor├ę K├Ąstnerov├Żm knih├ím d├ívaj├║ osobit├Ż atrakt├şvny n├ídych.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy