Premium Colostrum (60 kps)

sledovač ceny parametre produktu

Produkt nie je v ponuke partnerských obchodov!

Podporuje imunitný systém a dobré zdravie, zvyšuje výkon a regeneráciu, uzdravuje chorý organizmus. Colostrum je tekutina mliečnej žľazy všetkých cicavcov (teda aj človeka), ktorá sa vylučuje len do 72 hodín po pôrode. Pre novorodenca je to látka, ktorá mu pomáha prežiť prvých pár dní na svete preplnenom vírusmi a baktériami. Premium Colostrum sa získava z prvých 12 hodín materského mlieka kráv. Určený: Colostrum, zázrak z prírody, je vhodné pre deti, dospelých, seniorov, športovcov, chorých …

Parametre produktu

Podporuje imunitný systém a dobré zdravie, zvyšuje výkon a regeneráciu, uzdravuje chorý organizmus.

Colostrum je tekutina mliečnej žľazy všetkých cicavcov (teda aj človeka), ktorá sa vylučuje len do 72 hodín po pôrode. Pre novorodenca je to látka, ktorá mu pomáha prežiť prvých pár dní na svete preplnenom vírusmi a baktériami. Premium Colostrum sa získava z prvých 12 hodín materského mlieka kráv.

Určený:
Colostrum, zázrak z prírody, je vhodné pre deti, dospelých, seniorov, športovcov, chorých …

Colostrum obsahuje:
Imunoglobulíny (IgG 35procent, IgM, IgA) – látky produkované organizmom ako odpoveď na prítomnosť látky, ktorá do organizmu nepatrí. Buď priamo cudzorodú látku eliminujú alebo na ňu upozornia iné imunitné bunky.
Prirodzené rastové faktory (IgF 1, TGF-32, EGF, FGF, PDGF) 1,2procent – podporujú a obnovujú rast svalov a kostí, chrupavky, pokožky, kolagénu a nervového tkaniva (tieto rastové faktory sú prírodné, nesteroidné, preto je tento prípravok považovaný aj za prírodný anabolický prípravok, ktorý je absolútne bezpečný). Rastové faktory majú unikátnu schopnosť podporovať rast buniek a tým aj obnovu tkanív. Považujú sa pre túto schopnosť za elixír mladosti.
Laktoferin 0,6procent – zabezpečuje transport železa v organizme. Naviazaním železa na laktoferín, stratia baktérie svoj zdroj obživy a preto sa zastaví ich rozmnožovanie. Vďaka tomu je považovaný za hlavný regulátor obranyschopnosti.
Lyzozým 0,16procent – enzým, ktorý narúša bakteriálne steny a tým vykazuje silné antibaktériálne účinky.
Proteín PRP – (na prolín bohatý proteín) – klinickými štúdiami bolo dokázané, že dokáže zvrátiť priebeh takých závažných neurologických ochorení ako sú Parkinsonova a Alzheimerova choroba, reguluje imunitný systém (pri oslabení ho stimuluje, pri autoimunitných ochoreniach ho ukludňuje).
Vitamíny – A, B1, B2, B3, B5, B9, B12, C, H-biotín, cholín 2procent – ovplyvňujú...

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Iné suplementy