... 36Ks Pěnové puzzle čísla a pismena 29 cm x 29 cm

36Ks Pěnové puzzle čísla a pismena 29 cm x 29 cm

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 18,79

Penové puzzle pre deti s motívom Čísla a znaky. Motív týchto puzzle sú penové puzzle v tvare štvorcov, v rôznych farbách. V štvorcoch sú rôzne farebné čísla a znaky, ktoré sa z nich dajú vyberať von. Balenie penové puzzle obsahuje 36 dielikov. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuál...

36Ks Pěnové puzzle čísla a pismena 29 cm x 29 cm - ponuka obchodu

36 ks penové puzzle čísla a pismena 29 cm x 29 cm 
na sklade 18,79 € Do e-shopu

Parametre produktu 36Ks Pěnové puzzle čísla a pismena 29 cm x 29 cm

Penové puzzle pre deti s motívom Čísla a znaky. Motív týchto puzzle sú penové puzzle v tvare štvorcov, v rôznych farbách. V štvorcoch sú rôzne farebné čísla a znaky, ktoré sa z nich dajú vyberať von.

Balenie penové puzzle obsahuje 36 dielikov. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu.

Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Hrou s týmito puzzle pre najmenšie deti si detičky trénujú jemnú motoriku. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 3 rokov. Veľkosť dielikov puzzle je 29*29 cm, hrúbka je 0,9 cm - takže je ťažké ich stratiť.

Dieťa sa s nimi môže hrať vo vaničke počas kúpania - mokré penové puzzle držia dobre na dlaždiciach. Tiež sa dajú použiť ako podložka na sedenie na zemi. Penové puzzle sú odolné voči vode a ľahko sa čistia.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Iné hračky