kde nakúpiť?

od 149,00

Autokamera TrueCam A6 nahráva kvalitný Full HD záznam, na ktorom vo dne aj v noci rozpoznáte ŠPZ ostatných vozidiel aj tváre ľudí. Jej súčasťou je aj zadná kamera, s ktorou získate dokonalý prehľad o dianí za vaším vozidlom. Zadná kamera patrí medzi hlavné prednosti tohto modelu. Po prepojení s hlavnou kamerou totiž uvidíte obraz zadnej kamery na prehľadnom LCD displeji, takže vám pri zložitejších situáciách môže uľahčiť parkovanie, ale hlavne vždy zistíte, čo sa za vaším vozidlom deje. Kamera ...

Výber overených obchodov

gps-navigacie.sk
TrueCam A6 
2 dni 149,00 €
doprava od 3,00 €

Ceny dopravy v gps-navigacie.sk

Osobný odber zadarmo
Slovenská pošta pri platbe vopred 3 €
Slovenská pošta vrátane dobierky 3 €
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 5 €
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky 5 €
Do e-shopu

TrueCam A6 - ponuka obchodu

Parametre produktu TrueCam A6

Autokamera TrueCam A6 nahráva kvalitný Full HD záznam, na ktorom vo dne aj v noci rozpoznáte ŠPZ ostatných vozidiel aj tváre ľudí. Jej súčasťou je aj zadná kamera, s ktorou získate dokonalý prehľad o dianí za vaším vozidlom.

Zadná kamera patrí medzi hlavné prednosti tohto modelu. Po prepojení s hlavnou kamerou totiž uvidíte obraz zadnej kamery na prehľadnom LCD displeji, takže vám pri zložitejších situáciách môže uľahčiť parkovanie, ale hlavne vždy zistíte, čo sa za vaším vozidlom deje. Kamera môže nahrávať videozáznam rovnako ako predná kamera, takže vám v prípade nárazu vozidla zozadu poskytne dôležitý dôkazový materiál.

Časová slučka sa stará o to, že je záznam nahrávaný nepretržite. Špičkový G-senzor dokáže detekovať náraz a uzamkne tak aktuálny videozáznam proti zmazaniu. Parkovací režim umožní strážiť vaše vozidlo bez potreby napájania a spustiť záznam aj pri drobnej kolízii. Vďaka českému menu možno kameru ľahko ovládať, a využiť tak naplno jej potenciál. Kamera TrueCam A6 sa pýši jednoduchou inštaláciou aj manipuláciou. Pri každodennej inštalácii stačí kameru jednoducho „nacvaknúť“ a môžete vyraziť.

Autokamera TrueCam A6 nahráva záznam v maximálnom rozlíšení FULL HD 1080p. Výsledné zábery sú také kvalitné, že dokážu zachytiť aj tie najmenšie detaily - ľahko z nich prečítate ŠPZ ostatných vozidiel, rozpoznáte tváre ľudí aj dopravné značky. Nezáleží na tom, či nahrávate vo dne alebo v noci, pri dobrých či zlých svetelných podmienkach. Kamera nahráva vždy v najvyššej kvalite a s maximálnou ostrosťou.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Iná elektronika