kde nak├║pi┼ą?

od 108,00

Kvalitn├í z├íznamov├í kamera do auta, ktor├║ iste ocen├şte v pr├şpade dokazovania priebehu dopravnej nehody ─Źi jednoducho pre nahr├ívanie jazdy. Kamera disponuje schopnos┼ąou zhotovova┼ą sn├şmky ─Źi nahr├íva┼ą video a┼ż vo Full HD rozl├ş┼íen├ş, s mo┼żnos┼ąou digit├ílneho zoomu, a v─Ćaka 120 ┬░ ┼íirok├ęmu uhlu objekt├şvu m├íte istotu, ┼że jej neunikne ┼żiadny detail. Pote┼í├ş podpora stabiliz├ícia obrazu ─Źi zobrazenie re├ílneho d├ítumu a ─Źasu do nahr├ívan├ęho videa. Z├íznam sa uklad├í na pam├Ą┼ąov├ę karty s kapacitou a┼ż 32GB. Po zaplne...

Prestigio Roadrunner 511 - ponuka obchodu

Parametre produktu Prestigio Roadrunner 511

Kvalitn├í z├íznamov├í kamera do auta, ktor├║ iste ocen├şte v pr├şpade dokazovania priebehu dopravnej nehody ─Źi jednoducho pre nahr├ívanie jazdy. Kamera disponuje schopnos┼ąou zhotovova┼ą sn├şmky ─Źi nahr├íva┼ą video a┼ż vo Full HD rozl├ş┼íen├ş, s mo┼żnos┼ąou digit├ílneho zoomu, a v─Ćaka 120 ┬░ ┼íirok├ęmu uhlu objekt├şvu m├íte istotu, ┼że jej neunikne ┼żiadny detail. Pote┼í├ş podpora stabiliz├ícia obrazu ─Źi zobrazenie re├ílneho d├ítumu a ─Źasu do nahr├ívan├ęho videa. Z├íznam sa uklad├í na pam├Ą┼ąov├ę karty s kapacitou a┼ż 32GB. Po zaplnen├ş karty d├┤jde k postupn├ęmu prehr├ívanie od najstar┼íieho z├íznamu. Nato─Źen├Ż z├íznam je mo┼żn├ę si okam┼żite prehliadnu na zabudovanom LCD displeji.

Zariadenie je vybaven├ę bat├ęriou typu Li-on, umo┼ż┼łuj├║ci zaobstara┼ą a┼ż 2 hodiny z├íznamu. Samozrejmos┼ąou je DV 5V v├Żstup pre nab├şja─Źku do auta, ─Ź├şm je zaisten├í schopnos┼ą nahr├ívania po cel├║ dobu jazdy. V├Żhodou je aj no─Źn├Ż re┼żim podporuj├║ci nahr├ívania za zn├ş┼żenej vidite─żnosti. S po─Ź├şta─Źom ─Źi telev├şzorom je mo┼żn├ę spoji┼ą zariaden├ş cez integrovan├ę rozhranie HDMI alebo USB. Zariadenie je schopn├ę pracova┼ą v ┼íirokom rozsahu tepl├┤t a to od -5 ┬░ C a┼ż do 50 ┬░ C.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto In├í elektronika