kde nak├║pi┼ą?

od 289,00

Unik├ítna autokamera zabudovan├í v sp├Ątnom zrkadle sa stane skvel├Żm n├ístrojom pri preukazovan├ş vinn├şka ka┼żdej nehody. Vyhotovuje kvalitn├Ż videoz├íznam vo Full HD rozl├ş┼íen├ş s dokonale ostr├Żm obrazom. Teraz prich├ídza s ten┼í├şm dizajnom a ┼íirok├Żm pozorovac├şm uhlom 140┬░. V─Ćaka tomu kamera zaznamen├í dianie pred vozidlom aj po stran├ích. V zrkadle je zabudovan├Ż 4,3" LCD displej s mo┼żnos┼ąou pripoji┼ą aj c├║vaciu kameru (nie je s├║─Źas┼ąou balenia). Len ─Źo zarad├şte spiato─Źku, na displeji sa automaticky objav├ş ob...

V├Żber overen├Żch obchodov

gps-navigacie.sk
DOD RX400W Autokamera s GPS v sp├Ątnom zrkadle s mo┼żnos┼ąou napojenia c├║vacej kamery 
2 dni 289,00 €
doprava od 3,00 €

Ceny dopravy v gps-navigacie.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 3 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 5 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 5 €
Do e-shopu

DOD RX400W - ponuka obchodu

Parametre produktu DOD RX400W

Unik├ítna autokamera zabudovan├í v sp├Ątnom zrkadle sa stane skvel├Żm n├ístrojom pri preukazovan├ş vinn├şka ka┼żdej nehody. Vyhotovuje kvalitn├Ż videoz├íznam vo Full HD rozl├ş┼íen├ş s dokonale ostr├Żm obrazom. Teraz prich├ídza s ten┼í├şm dizajnom a ┼íirok├Żm pozorovac├şm uhlom 140┬░. V─Ćaka tomu kamera zaznamen├í dianie pred vozidlom aj po stran├ích.

V zrkadle je zabudovan├Ż 4,3" LCD displej s mo┼żnos┼ąou pripoji┼ą aj c├║vaciu kameru (nie je s├║─Źas┼ąou balenia). Len ─Źo zarad├şte spiato─Źku, na displeji sa automaticky objav├ş obraz zo zadnej kamery, aby ste mali preh─żad o tom, ─Źo sa za vami odohr├íva. Podsvieten├ę tla─Źidl├í u─żah─Źuj├║ce ovl├ídanie kamery nielen cez de┼ł, ale aj v tme.

Prehr├ívajte z├íznamy s prepracovan├Żm softv├ęrom DOD GPS 2.0. Zobrazuje vide├í vo Full HD rozl├ş┼íen├ş s ├║dajmi v re├ílnom ─Źase. S pripojen├şm na internet je k dispoz├şcii aktu├ílna poloha vozidla na Google maps. Ide├ílne pre firmy na kontrolu jazdy ich zamestnancov.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto In├í elektronika