kde nak├║pi┼ą?

od 249,00

Unik├ítna autokamera zabudovan├í v sp├Ątnom zrkadle sa stane skvel├Żm n├ístrojom pri preukazovan├ş vinn├şka ka┼żdej nehody. Vyhotovuje kvalitn├Ż videoz├íznam vo Full HD rozl├ş┼íen├ş s dokonale ostr├Żm obrazom. Teraz prich├ídza s ten┼í├şm dizajnom a ┼íirok├Żm pozorovac├şm uhlom 140┬░. V─Ćaka tomu kamera zaznamen├í dianie pred vozidlom aj po stran├ích. V zrkadle je zabudovan├Ż 4,3" LCD displej s mo┼żnos┼ąou pripoji┼ą aj c├║vaciu kameru (nie je s├║─Źas┼ąou balenia). Len ─Źo zarad├şte spiato─Źku, na displeji sa automaticky objav├ş ob...

V├Żber overen├Żch obchodov

gps-navigacie.sk
DOD RX300W Autokamera v sp├Ątnom zrkadle s mo┼żnos┼ąou napojenia c├║vacej kamery 
2 dni 249,00 €
doprava od 3,00 €

Ceny dopravy v gps-navigacie.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 3 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 5 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 5 €
Do e-shopu

DOD RX300W - ponuka obchodu

Parametre produktu DOD RX300W

Unik├ítna autokamera zabudovan├í v sp├Ątnom zrkadle sa stane skvel├Żm n├ístrojom pri preukazovan├ş vinn├şka ka┼żdej nehody. Vyhotovuje kvalitn├Ż videoz├íznam vo Full HD rozl├ş┼íen├ş s dokonale ostr├Żm obrazom. Teraz prich├ídza s ten┼í├şm dizajnom a ┼íirok├Żm pozorovac├şm uhlom 140┬░. V─Ćaka tomu kamera zaznamen├í dianie pred vozidlom aj po stran├ích.

V zrkadle je zabudovan├Ż 4,3" LCD displej s mo┼żnos┼ąou pripoji┼ą aj c├║vaciu kameru (nie je s├║─Źas┼ąou balenia). Len ─Źo zarad├şte spiato─Źku, na displeji sa automaticky objav├ş obraz zo zadnej kamery, aby ste mali preh─żad o tom, ─Źo sa za vami odohr├íva. Podsvieten├ę tla─Źidl├í u─żah─Źuj├║ce ovl├ídanie kamery nielen cez de┼ł, ale aj v tme.

WDR technol├│gia zaist├ş, ┼że v┼íetky vyhotoven├ę z├íbery bud├║ ma┼ą dokonale vyv├í┼żen├║ expoz├şciu, aby bol vidie┼ą naozaj ka┼żd├Ż detail v┼íetk├ęho diania na ceste. Za ─Źistotu a neskreslenos┼ą obrazu nesie zodpovednos┼ą sklenen├í 6G ┼ío┼íovka poskladan├í zo ┼íiestich vrstiev skla. V─Ćaka mo┼żnosti nap├íjania 12/24 V je vhodn├í na pou┼żitie ako v osobn├Żch, tak aj n├íkladn├Żch automobiloch. Zaiste ocen├şte kompletn├ę menu v slovenskom jazyku.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto In├í elektronika