... Wickedbone - interakt├şvne kos┼ą pre psov a ma─Źky

Wickedbone - interakt├şvne kos┼ą pre psov a ma─Źky

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 96,00

Wickedbone je interakt├şvna m├║dra hra─Źka pre v├í┼ího ┼ítvornoh├ęho mazn├í─Źika. Wickedbone predstavuje chytrou hra─Źku v tvare ob─ż├║benej psie kosti, ktor├í umo┼ż┼łuje zabavi┼ą v├í┼ího ┼ítvornoh├ęho mil├í─Źika aj v ─Źase, kedy pracujete alebo nie ste doma. Hra─Źka dok├í┼że psa zabavi┼ą nielen hrou, ale dok├í┼że mu poskytn├║┼ą tie┼ż emocion├ílnu podporu vo chv├ş─żach, kedy na V├ís ─Źak├í doma. ┬á ┬á K pou┼żitiu interakt├şvne hra─Źky Wickedbone je potreba stiahnu┼ą mobilnou aplik├íciou, pomocou ktorej sp├írujete va┼íe chytr├ę zariadenie s h...

Wickedbone - interakt├şvne kos┼ą pre psov a ma─Źky - ponuka obchodu

Wickedbone - interakt├şvne kos┼ą pre psov a ma─Źky 
2 dni 96,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Wickedbone - interakt├şvne kos┼ą pre psov a ma─Źky

Wickedbone je interakt├şvna m├║dra hra─Źka pre v├í┼ího ┼ítvornoh├ęho mazn├í─Źika. Wickedbone predstavuje chytrou hra─Źku v tvare ob─ż├║benej psie kosti, ktor├í umo┼ż┼łuje zabavi┼ą v├í┼ího ┼ítvornoh├ęho mil├í─Źika aj v ─Źase, kedy pracujete alebo nie ste doma. Hra─Źka dok├í┼że psa zabavi┼ą nielen hrou, ale dok├í┼że mu poskytn├║┼ą tie┼ż emocion├ílnu podporu vo chv├ş─żach, kedy na V├ís ─Źak├í doma.
 

 
K pou┼żitiu interakt├şvne hra─Źky Wickedbone je potreba stiahnu┼ą mobilnou aplik├íciou, pomocou ktorej sp├írujete va┼íe chytr├ę zariadenie s hra─Źkou samotnou. Sp├írovanie aj komunik├ícia n├ísledne prebieha cez Bluetooth.


 

 
Hra─Źka sa dok├í┼że pohybova┼ą a┼ż 9 r├┤znymi sp├┤sobmi, ktor├ę maj├║ zaru─Źene udr┼ża┼ą psie pozornos┼ą. Ak sa zrovna nem├┤┼żete svojmu psovi venova┼ą, alebo nie ste doma, m├┤┼żete zapn├║┼ą takzvan├Ż interakt├şvny re┼żim, ktor├Ż reaguje na dotyk psa, je plne auton├│mny a psa zabav├ş, bez toho aby ste pohli prstom. Program dok├í┼że up├║ta┼ą pozornos┼ą v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika na dlh├ę hodiny, kedy je s├ím doma. Ak sa rozhodnete Wickedbone ovl├ída┼ą mobiln├Ż aplik├íci├ş, m├┤┼żete okrem ur─Źovanie smeru meni┼ą tie┼ż akceler├íciu alebo r├Żchlos┼ą zat├í─Źania. Nastavi┼ą je mo┼żn├ę tie┼ż re┼żim pre vonkaj┼íie i vn├║torn├ę prostredie, aby nedo┼ílo k zbyto─Źn├Żm ┼íkod├ím vo va┼íom obydl├ş.
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Hra─Źky pre zvierat├í