kde nak├║pi┼ą?

od 31,00

Odstra┼łova─Ź z├ípachu pracuje s negat├şvnou ioniz├íciou a infra─Źerven├Żm senzorom, aby┬áefekt├şvne odstr├ínil z├ípach, bakt├ęrie i prach z v├í┼ího domova.┬áV─Ćaka senzoru pracuje zariadenie iba vtedy, ke─Ć je zviera v dosahu. ┬á Petkit odstra┼łova─Ź z├ípachu produkuje negat├şvne ionty, ktor├ę p├┤sobia proti v├şrusom, bakt├ęri├ím a aj prachu. T├Żm pre─Źis┼ąuje okolit├Ż vzduch. Funkcia sa spust├ş, ke─Ć sa V├í┼í dom├íci mil├í─Źik ocitne v bl├şzkosti odstra┼łova─Źa, ─Źo zaist├ş┬áinfra─Źerven├Ż senzor.┬áZ├ísobn├şk s ovie┼żova─Źom rozpt├Żl├ş po okol├ş...

Petkit PURA AIR - ponuka obchodu

Petkit PURA AIR 
2 dni 31,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Petkit PURA AIR

Odstra┼łova─Ź z├ípachu pracuje s negat├şvnou ioniz├íciou a infra─Źerven├Żm senzorom, aby┬áefekt├şvne odstr├ínil z├ípach, bakt├ęrie i prach z v├í┼ího domova.┬áV─Ćaka senzoru pracuje zariadenie iba vtedy, ke─Ć je zviera v dosahu.

 
Petkit odstra┼łova─Ź z├ípachu produkuje negat├şvne ionty, ktor├ę p├┤sobia proti v├şrusom, bakt├ęri├ím a aj prachu. T├Żm pre─Źis┼ąuje okolit├Ż vzduch. Funkcia sa spust├ş, ke─Ć sa V├í┼í dom├íci mil├í─Źik ocitne v bl├şzkosti odstra┼łova─Źa, ─Źo zaist├ş┬áinfra─Źerven├Ż senzor.┬áZ├ísobn├şk s ovie┼żova─Źom rozpt├Żl├ş po okol├ş pr├şjemnu v├┤┼łu. Zariadenie funguje na 3 ks AAA bat├ęri├ş, ktor├ę zotrvaj├║ v prev├ídzke pribli┼żne 3 mesiace. Stav bat├ęri├ş jednoducho kontrolujte pomocou svetelnej kontrolky.
3 farby sveteln├Żch kontroliek indikuj├║:┬á1) ─Źerven├ę svetielko signalizuje nutnos┼ą v├Żmenu bat├ęrie, 2) ┼żlt├ę svetielko signalizuje potrebu doplni┼ą z├ísobn├şk osvie┼żova─Źa, 3) biela kontrolka ukazuje akt├şvny re┼żim zariadenia.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Hra─Źky pre zvierat├í