kde nakúpiť?

od 51,00

Pridaním svietiacich uší Pawbo Flash Dusk to Dawn vzniká jedinečná multifunkčná kamera s dávkovačom pamlskov, automatickým osvetlením a interaktívnou hračkou v jednom. Postráži, odmení aj zabaví vašich miláčikov, nie len, keď nie ste doma, ale vďaka svietiacim ušiam dokonca aj v tme! Pawbo svietiace uši vám umožnia vidieť vášho maznáčika vo farbách, aj keď sa stmieva. Automatické LED osvetlenie sa aktivuje hladinou svetla v okolí a navyše automaticky zoslabne, akonáhle sa váš chlpatý kamarát ku...

Pawbo svietiace uši - ponuka obchodu

Pawbo svietiace uši 
10 dní 51,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Pawbo svietiace uši

Pridaním svietiacich uší Pawbo Flash Dusk to Dawn vzniká jedinečná multifunkčná kamera s dávkovačom pamlskov, automatickým osvetlením a interaktívnou hračkou v jednom. Postráži, odmení aj zabaví vašich miláčikov, nie len, keď nie ste doma, ale vďaka svietiacim ušiam dokonca aj v tme!

Pawbo svietiace uši vám umožnia vidieť vášho maznáčika vo farbách, aj keď sa stmieva. Automatické LED osvetlenie sa aktivuje hladinou svetla v okolí a navyše automaticky zoslabne, akonáhle sa váš chlpatý kamarát ku kamere priblíži.
 
 
 
 
 

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Hračky pre zvieratá