... iFetch Frenzy automatick├Ż vrha─Ź lopti─Źiek pre mal├ę a stredn├ę psy

iFetch Frenzy automatick├Ż vrha─Ź lopti─Źiek pre mal├ę a stredn├ę psy

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 76,00

Gravita─Źn├Ż vrha─Ź lopti─Źiek┬ázabav├ş na ─żubovo─żne dlh├Ż ─Źas┬ámal├ę a┼ż stredn├ę psy┬ázanepr├ízdnen├Żch majite─żov. Odpal lopti─Źky v┬átichom chode┬áje riaden├Ż┬ágravit├íciou┬áa preto hra─Źka┬ánepotrebuje sie┼ąov├ę nap├íjanie ani bat├ęrie.┬á┼áikovn├í z├íbava u─Ź├ş psa aportova┼ą a bystr├ş jeho zmysly. iFetch udr┼ż├ş ps├şka v kond├şcii! ┬á ┬á S trochou tr├ęningu umiestni V├í┼í chlp├í─Ź lopti─Źku v┼żdy do otvoru v zariaden├ş. N├ísledne sa lopti─Źka vykot├║─ża┬áz jedn├ęho z troch mo┼żn├Żch otvorov┬áa preto mus├ş by┼ą ps├şk st├íle v strehu! Interakt├şvna hra...

iFetch Frenzy automatick├Ż vrha─Ź lopti─Źiek pre mal├ę a stredn├ę psy - ponuka obchodu

iFetch Frenzy automatick├Ż vrha─Ź lopti─Źiek pre mal├ę a stredn├ę psy 
4 dni 76,00 € Do e-shopu

Parametre produktu iFetch Frenzy automatick├Ż vrha─Ź lopti─Źiek pre mal├ę a stredn├ę psy

Gravita─Źn├Ż vrha─Ź lopti─Źiek┬ázabav├ş na ─żubovo─żne dlh├Ż ─Źas┬ámal├ę a┼ż stredn├ę psy┬ázanepr├ízdnen├Żch majite─żov. Odpal lopti─Źky v┬átichom chode┬áje riaden├Ż┬ágravit├íciou┬áa preto hra─Źka┬ánepotrebuje sie┼ąov├ę nap├íjanie ani bat├ęrie.┬á┼áikovn├í z├íbava u─Ź├ş psa aportova┼ą a bystr├ş jeho zmysly. iFetch udr┼ż├ş ps├şka v kond├şcii!
 

 
S trochou tr├ęningu umiestni V├í┼í chlp├í─Ź lopti─Źku v┼żdy do otvoru v zariaden├ş. N├ísledne sa lopti─Źka vykot├║─ża┬áz jedn├ęho z troch mo┼żn├Żch otvorov┬áa preto mus├ş by┼ą ps├şk st├íle v strehu!

Interakt├şvna hra─Źka┬áso ┼íirok├Żm ┼żliabkom a stabilnou kon┼ítrukciou┬áumo┼żn├ş ps├şkovi pohodln├ę umiest┼łovanie lopti─Źiek.┬áZ odoln├ęho plastu┬áje iFetch vhodn├Ż na dlhodob├ę pou┼ż├şvanie. Mechanick├Ż princ├şp hra─Źky┬ábez vyu┼żitia elektroniky┬ázaru─Ź├ş┬átich├Ż chod┬áa skvelo vyhovuje boj├ícnym psom.

Na tvrdej podlahe sa lopti─Źka odkot├║─ża do vzdialenosti 2 a┼ż 3,5 m.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Hra─Źky pre zvierat├í