Foobler Smart lopti─Źka pre psov a ma─Źky

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 39,00

Foobler je smart elektronick├í lopti─Źka pre psov, ktor├í premen├ş k┼Ľmenie na z├íbavu! Predstavuje pohybliv├║ hra─Źku a d├ívkova─Ź k┼Ľmenia s volite─żn├Żmi intervalmi v jednom. 6 zostavite─żn├Żch mini z├ísobn├şkov kvalitnej plastovej lopti─Źke pokryje aj celodenn├ę k┼Ľmenie pre v├Ą─Ź┼í├şch psov. Foobler funguje na 2 ks pridan├Żch AA bat├ęri├ş. S chu┼ąou do hry! Foobler Smart lopti─Źka pre psov a ma─Źky ┬á Pre─Źo je dobr├ę hra┼ą sa s lopti─Źkou? Foobler┬áje ide├ílnym pomocn├şkom s nastaven├şm di├ętneho pl├ínu! Ako?┬áFoobler vie, kedy j...

Foobler Smart lopti─Źka pre psov a ma─Źky - ponuka obchodu

Foobler Smart lopti─Źka pre psov a ma─Źky 
na sklade 39,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Foobler Smart lopti─Źka pre psov a ma─Źky

Foobler je smart elektronick├í lopti─Źka pre psov, ktor├í premen├ş k┼Ľmenie na z├íbavu! Predstavuje pohybliv├║ hra─Źku a d├ívkova─Ź k┼Ľmenia s volite─żn├Żmi intervalmi v jednom. 6 zostavite─żn├Żch mini z├ísobn├şkov kvalitnej plastovej lopti─Źke pokryje aj celodenn├ę k┼Ľmenie pre v├Ą─Ź┼í├şch psov. Foobler funguje na 2 ks pridan├Żch AA bat├ęri├ş. S chu┼ąou do hry!
Foobler Smart lopti─Źka pre psov a ma─Źky
 

Pre─Źo je dobr├ę hra┼ą sa s lopti─Źkou?
Foobler┬áje ide├ílnym pomocn├şkom s nastaven├şm di├ętneho pl├ínu! Ako?┬áFoobler vie, kedy je ─Źas pon├║knu┼ą zviera┼ąu k┼Ľmenie! D├ívkovanie prebieha pod─ża harmonogramu, ktor├Ż vopred nastav├şte.┬áZvo─żte si ve─żkos┼ą porci├ş a┬ápo┼żadovan├Ż interval na integrovanom ─Źasova─Źi hra─Źky.┬áSmart lopti─Źka na granule otvor├ş jeden box s porciou a┬áupozorn├ş na zadan├Ż ─Źas k┼Ľmenia zazvonenia.┬áAkon├íhle ps├şk prejav├ş zvedavos┼ą, bude vyhran├ę!

Foobler┬án├íjdete v troch ve─żkostiach a farebn├Żch variant├ích.┬áElektronick├í smart lopti─Źka┬ánapom├íha zdravej kond├şcii mil├í─Źika a ak trp├ş napr├şklad separa─Źnou ├║zkos┼ąou,┬áFoobler┬ástrhne jeho pozornos┼ą od ├║zkosti k z├íbave! M├íte starosti o v├Ż┼żivu v├í┼ího ps├şka? Optimalizujte stravu hravo a zvyky udr┼żujte. Zd├í sa v├ím to komplikovan├ę? Naopak! Bude to doslova hra─Źka!

Behom vyv├ídzania v├í┼í mal├Ż chlp├í─Ź zist├ş, ┼że z┬áotvoru n├íhodne vypad├ívaj├║ granulky.┬áPo tom u┼ż len zapoj├ş vroden├║ bystros┼ą a loveck├Ż in┼ítinkt a koris┼ą bude prenasledova┼ą a ot├í─Źa┼ą do patri─Źnej polohy. Mechanick├ęho po┼íkodenia sa pri hre neob├ívajte, Polyethylen HDPE shell je plast vysokej hustoty -┬áodoln├Ż, um├Żvate─żn├Ż a bezpe─Źn├Ż!

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Hra─Źky pre zvierat├í