Foobler Bluetooth Smart lopti─Źka pre psov a ma─Źky

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 50,00

Foobler je┬áautomatick├Ż d├ívkova─Ź krmiva v ├║┼żasnom preveden├ş interakt├şvnej hra─Źky.┬áTie┼ż chcete zlep┼íi┼ą k┼Ľmenie mil├í─Źika z├íbavnou hrou? Pohybliv├í lopti─Źka pln├í nie len z├íbavy je ovl├ídan├í cez v├í┼í┬ásmartphone!┬áPreh─żadn├║ aplik├íciu Foobler s┼ąahujte pre iOS aj Android (4,3 a vy┼í┼íie). Foobler┬áfunguje na 2 ks AA bat├ęri├ş (nie s├║ s├║─Źas┼ąou balenia). Automatick├í lopti─Źka┬ásignalizuje aktivitu zvkom v 4 variant├ích.┬áPotom┬áuvo─żn├ş v├Żdy jeden z├ísobn├şk┬áa s├ím sa rozpohybuje. V├í┼í ┼ítvornoh├Ż kamar├ít ─Źoskoro zist├ş, ┼że z ...

Foobler Bluetooth Smart lopti─Źka pre psov a ma─Źky - ponuka obchodu

Foobler Bluetooth Smart lopti─Źka pre psov a ma─Źky 
10 dn├ş 50,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Foobler Bluetooth Smart lopti─Źka pre psov a ma─Źky

Foobler je┬áautomatick├Ż d├ívkova─Ź krmiva v ├║┼żasnom preveden├ş interakt├şvnej hra─Źky.┬áTie┼ż chcete zlep┼íi┼ą k┼Ľmenie mil├í─Źika z├íbavnou hrou? Pohybliv├í lopti─Źka pln├í nie len z├íbavy je ovl├ídan├í cez v├í┼í┬ásmartphone!┬áPreh─żadn├║ aplik├íciu Foobler s┼ąahujte pre iOS aj Android (4,3 a vy┼í┼íie). Foobler┬áfunguje na 2 ks AA bat├ęri├ş (nie s├║ s├║─Źas┼ąou balenia).

Automatick├í lopti─Źka┬ásignalizuje aktivitu zvkom v 4 variant├ích.┬áPotom┬áuvo─żn├ş v├Żdy jeden z├ísobn├şk┬áa s├ím sa rozpohybuje. V├í┼í ┼ítvornoh├Ż kamar├ít ─Źoskoro zist├ş, ┼że z otvoru postupne vypad├ívaj├║ granulky lopti─Źka sa pust├ş do hry. Foobler Bluetooth┬ázaist├ş hru na 9 hod├şn┬ábez nutnosti napl┼łovania.
Zdravie chut├ş najlep┼íie: 6 x denne v mal├Żch porci├ích
Pomaly d├ívkovan├í strava zaist├ş, ┼że v├í┼í chlp├í─Ź sa neprejed├í.┬á6 z├ísobn├şkov┬ázaist├ş k┼Ľmny pl├ín┬áv men┼í├şch porci├ích nieko─żkokr├ít v priebehu d┼ła.┬áZ├ísobn├şk iba napln├şte granulami, vyberiete ─Źasov├ę intervaly a smart lopti─Źka zaist├ş funkcie po─Źas cel├Żch 9 hod├şn.┬á┼átart┬áa┬ástop ─Źas┬ám├┤┼żete pohodlne vyu┼żi┼ą pre automatick├Ż pl├ínova─Ź intervalov.┬áLopti─Źka s automatick├Żm d├ívkova─Źom v├ím kone─Źne umo┼żn├ş dosiahnu┼ą spr├ívnu v├Ż┼żivu, napriek tomu, ┼że nem├┤┼żete na ps├şka cel├Ż de┼ł dohliada┼ą.
Preto┼że Foobler je pomocn├şk pre zdrav├║ kond├şciu,┬áneobsahuje plastov├Ż materi├íl ┼żiadny┬áBisfenol A, ─Źasto pr├ştomn├Ż v plastov├Żch produktoch a ┼íkodiaci zdraviu. U┼ż je ─Źas na k┼Ľmenie?
 
Vlastn├ę predstavy na va┼íej aplik├ícii...
Zv├Ż┼íen├Ż komfort ovl├ídania cez aplik├íciu┬áumo┼żn├ş doh─żad nad aktivitou a nutri─Źn├Żm prij├şmom ps├şka.┬áAplik├ícia Foobler je preh─żadn├í a┬ávlastn├í, vizu├ílna predstava┬ánie je probl├ęmom. Dajt

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Hra─Źky pre zvierat├í