Foobler Bluetooth Smart lopti─Źka pre psov a ma─Źky

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 50,00

Foobler je┬áautomatick├Ż d├ívkova─Ź krmiva v ├║┼żasnom preveden├ş interakt├şvnej hra─Źky.┬áTie┼ż chcete zlep┼íi┼ą k┼Ľmenie mil├í─Źika z├íbavnou hrou? Pohybliv├í lopti─Źka pln├í nie len z├íbavy je ovl├ídan├í cez v├í┼í┬ásmartphone!┬áPreh─żadn├║ aplik├íciu Foobler s┼ąahujte pre iOS aj Android (4,3 a vy┼í┼íie). Foobler┬áfunguje na 2 ks AA bat├ęri├ş (nie s├║ s├║─Źas┼ąou balenia). Automatick├í lopti─Źka┬ásignalizuje aktivitu zvkom v 4 variant├ích.┬áPotom┬áuvo─żn├ş v├Żdy jeden z├ísobn├şk┬áa s├ím sa rozpohybuje. V├í┼í ┼ítvornoh├Ż kamar├ít ─Źoskoro zist├ş, ┼że z ...

Foobler Bluetooth Smart lopti─Źka pre psov a ma─Źky - ponuka obchodu

Foobler Bluetooth Smart lopti─Źka pre psov a ma─Źky 
na sklade 50,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Foobler Bluetooth Smart lopti─Źka pre psov a ma─Źky

Foobler je┬áautomatick├Ż d├ívkova─Ź krmiva v ├║┼żasnom preveden├ş interakt├şvnej hra─Źky.┬áTie┼ż chcete zlep┼íi┼ą k┼Ľmenie mil├í─Źika z├íbavnou hrou? Pohybliv├í lopti─Źka pln├í nie len z├íbavy je ovl├ídan├í cez v├í┼í┬ásmartphone!┬áPreh─żadn├║ aplik├íciu Foobler s┼ąahujte pre iOS aj Android (4,3 a vy┼í┼íie). Foobler┬áfunguje na 2 ks AA bat├ęri├ş (nie s├║ s├║─Źas┼ąou balenia).

Automatick├í lopti─Źka┬ásignalizuje aktivitu zvkom v 4 variant├ích.┬áPotom┬áuvo─żn├ş v├Żdy jeden z├ísobn├şk┬áa s├ím sa rozpohybuje. V├í┼í ┼ítvornoh├Ż kamar├ít ─Źoskoro zist├ş, ┼że z otvoru postupne vypad├ívaj├║ granulky lopti─Źka sa pust├ş do hry. Foobler Bluetooth┬ázaist├ş hru na 9 hod├şn┬ábez nutnosti napl┼łovania.
Zdravie chut├ş najlep┼íie: 6 x denne v mal├Żch porci├ích
Pomaly d├ívkovan├í strava zaist├ş, ┼że v├í┼í chlp├í─Ź sa neprejed├í.┬á6 z├ísobn├şkov┬ázaist├ş k┼Ľmny pl├ín┬áv men┼í├şch porci├ích nieko─żkokr├ít v priebehu d┼ła.┬áZ├ísobn├şk iba napln├şte granulami, vyberiete ─Źasov├ę intervaly a smart lopti─Źka zaist├ş funkcie po─Źas cel├Żch 9 hod├şn.┬á┼átart┬áa┬ástop ─Źas┬ám├┤┼żete pohodlne vyu┼żi┼ą pre automatick├Ż pl├ínova─Ź intervalov.┬áLopti─Źka s automatick├Żm d├ívkova─Źom v├ím kone─Źne umo┼żn├ş dosiahnu┼ą spr├ívnu v├Ż┼żivu, napriek tomu, ┼że nem├┤┼żete na ps├şka cel├Ż de┼ł dohliada┼ą.
Preto┼że Foobler je pomocn├şk pre zdrav├║ kond├şciu,┬áneobsahuje plastov├Ż materi├íl ┼żiadny┬áBisfenol A, ─Źasto pr├ştomn├Ż v plastov├Żch produktoch a ┼íkodiaci zdraviu. U┼ż je ─Źas na k┼Ľmenie?
 
Vlastn├ę predstavy na va┼íej aplik├ícii...
Zv├Ż┼íen├Ż komfort ovl├ídania cez aplik├íciu┬áumo┼żn├ş doh─żad nad aktivitou a nutri─Źn├Żm prij├şmom ps├şka.┬áAplik├ícia Foobler je preh─żadn├í a┬ávlastn├í, vizu├ílna predstava┬ánie je probl├ęmom. Dajte priestor va┼íej osobnosti a vyberte si fotografie, pozadie a ikony pod─ża svojho priania.
Ak chcete mazn├í─Źika odmeni┼ą alebo vyl├íka┼ą k hre pr├íve teraz, sta─Ź├ş ┼ąuknutie a lopti─Źka sa spust├ş!

6 z├ísobn├şkov v interakt├şvnej lopti─Źke pojme 2 ┼í├ílky gran├║l, ─Źo vyhovie dennej nutri─Źnej spotrebe ve─żk├ęho psa. Ak chcete nak┼Ľmi┼ą viac ┼ítvornoh├Żch stravn├şkov, posta─Ź├ş v aplik├ícii len prida┼ą ─Ćal┼íie zariadenie Foobler a pohodlne u┼ż├şva┼ą v┼íetky funkcie.
 

Kto sa hr├í, nie je smutn├Ż a nehnev├í!
Ch├ípeme, ┼że necha┼ą mazn├í─Źika osamote doma predstavuje nemal├║ staros┼ą. Mnoho ps├şch mazn├í─Źikov reaguje strachom, ├║zkos┼ąou alebo dokonca urobia doma neporiadok. Podr├í┼żden├Ż alebo apatick├Ż ps├şk skr├ítka nie je to, ─Źo k spokojn├ęmu spolu┼żitiu s dom├ícimi mazn├í─Źikmi patr├ş. Foobler┬ázamestn├í pozornos┼ą ps├şka┬ávynaliezavou hrou a┬ápom├┤┼że mu na ├║zkos┼ą zabudn├║┼ą.┬áPs├şk sa namiesto hnevania vybl├ízni pri hre.

Hra pripomenie psom prirodzen├ę dob├Żvanie koristi. V├í┼í ┼ítvornoh├Ż kamar├ít zostane v dobrej kond├şcii, zabav├ş sa a z├írove┼ł precvi─Ź├ş svoju vynaliezavos┼ą.
 

Mechanick├ęho po┼íkodenia sa pri hre neob├ívajte. Polyethylen HDPE shell je plast vysokej hustoty:┬áodoln├Ż, ─żahko um├Żvate─żn├Ż a zdravotne nez├ívadn├Ż.

Starajte sa o mazl├ş─Źka efekt├şvne; k┼Ľmi┼ą spr├ívne je teraz jednoduch├ę!
Men┼íie porcie nieko─żkokr├ít za de┼ł s├║ spr├ívnou strat├ęgiou pre optim├ílnu v├Ż┼żivu psa.┬áFoobler s nastavite─żn├Żm d├ívkovan├şm vyhovie prirodzen├Żm po┼żiadavk├ím psa.┬áPostupn├ę d├ívkovanie umo┼żn├ş stravu spr├ívne po┼żu┼ą a natr├ívi┼ą. Mazn├í─Źika s nechutenstvom hra naopak motivuje ku konzum├ícii stravy a umo┼żn├ş mu postupne ochutn├íva┼ą. K┼Ľmenie hrou prospieva zdravej kond├şcii, motivuje k pohybu, obstar├í k┼Ľmenie a ps├şka zabav├ş, ke─Ć je doma s├ím.

Foobler je bystr├Ż kamar├ít a pomocn├şk, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş lep┼íie porozumie┼ą v├í┼ímu mazn├í─Źikovi a upevn├ş v├í┼í vz┼ąah.
Hlavn├ę funkcie

Foobler Bluetooth umo┼ż┼łuje napl├ínova┼ą┬ák┼Ľmenie na cel├Ż de┼ł,┬áalebo aj pre┬ákrat┼í├ş ─Źasov├Ż ├║sek
zabezpe─Ź├ş k┼Ľmenie na cel├Żch┬á9 hod├şn
3 mo┼żnosti ─Źasovania:┬ápravideln├Ż interval (1-99 min),┬áautomatick├ę intervaly┬áv rozmedz├ş od - do a ─Źas zadan├Ż pre ka┼żd├║ porciu zvl├í┼í┼ą
manu├ílne ovl├ídanie┬ápre zvukov├Ż sign├íl a uvo─żnenie d├ívkova─Źa
monitor aktivity┬áspreh─żadn├ş celkov├║ kond├şciu a zdravie psa
vysokoodoln├Ż┬ámateri├íl z pevn├ęho a bezpe─Źn├ęho BPA free plstu
4 varianty zvukovej signalizácie +  obmedzenie hlasitosti
Ovl├ídanie na dia─żku n├ípaditou preh─żadnou aplik├íciou
Napom├íha┬áoptim├ílnemu k┼Ľmeniu,┬áprospeje┬áfyzickej aktivite a bystr├ş zmysly mazn├í─Źika
Predch├ídza nevhodn├ęmu spr├ívaniu sa psa bez dozoru


Ako nau─Źi┼ą psa hru?
Aby ps├şk pochopil, ─Źo mu interakt├şvna hra─Źka pon├║ka, pripojte sa zpo─Źiatku k hre. Manu├ílne ovl├ídanie V├ím umo┼żn├ş zad├íva┼ą sign├íly a odmie┼ła┼ą granulami. Najsk├┤r zapnite signaliz├íciu a ke─Ć chlp├í─Ź prejav├ş zvedavos┼ą, uvo─żnite mu odmenu. Opakovan├şm procesu ps├şk ─Źoskor vyp├ítra s├║vislos┼ą medzi zvukom a ma┼íkrtkou!

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Hra─Źky pre zvierat├í