... Fisher Price Interakt├şvna H├║senica Code a Pillar DKT39 248449

Fisher Price Interakt├şvna H├║senica Code a Pillar DKT39 248449

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 61,04

l├ínky je mo┼żn├ę jednoducho sp├íja┼ą a "programova┼ą" t├Żm tak cestu h├║senice Code-a-pillarÔäó r├┤znymi sp├┤sobmi pod─ża vlastnej fant├ízie.T├íto n├íu─Źn├í hra─Źka de┼ąom dod├í odvahu na sk├║┼íanie nov├Żch vec├ş a pritom rozv├şja d├┤le┼żit├ę schopnosti, ako napr├şklad rie┼íenie probl├ęmov, pl├ínovanie vr├ítane d├┤sledkov a realistick├ę uva┼żovanie.Deti m├┤┼żu vytv├íra┼ą nekone─Źne ve─ża kombin├íci├ş - zaka┼żd├Żm, ke─Ć ─Źl├ínky navz├íjom skombinuj├║ a spoja, po┼íl├║ h├║senicu Code-a-pillar ├║plne novou cesti─Źkou! V┼żdy, ke─Ć deti zmenia poradie ─Źl├ínko...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Fisher Price FISHER PRICE H├║senica Code a Pillar DKT39 - H├║senica 
10 dn├ş 61,04 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Fisher Price Interakt├şvna H├║senica Code a Pillar DKT39 248449 - ponuka obchodu

Parametre produktu Fisher Price Interakt├şvna H├║senica Code a Pillar DKT39 248449

l├ínky je mo┼żn├ę jednoducho sp├íja┼ą a "programova┼ą" t├Żm tak cestu h├║senice Code-a-pillarÔäó r├┤znymi sp├┤sobmi pod─ża vlastnej fant├ízie.T├íto n├íu─Źn├í hra─Źka de┼ąom dod├í odvahu na sk├║┼íanie nov├Żch vec├ş a pritom rozv├şja d├┤le┼żit├ę schopnosti, ako napr├şklad rie┼íenie probl├ęmov, pl├ínovanie vr├ítane d├┤sledkov a realistick├ę uva┼żovanie.Deti m├┤┼żu vytv├íra┼ą nekone─Źne ve─ża kombin├íci├ş - zaka┼żd├Żm, ke─Ć ─Źl├ínky navz├íjom skombinuj├║ a spoja, po┼íl├║ h├║senicu Code-a-pillar ├║plne novou cesti─Źkou! V┼żdy, ke─Ć deti zmenia poradie ─Źl├ínkov, vyd├í sa h├║senica Code-a-pillar in├Żm smerom. Nech u┼ż jej cesta vedie kamko─żvek, je v┼żdy sprev├ídzan├í z├íbavn├Żmi zvukmi a svetielkami!Balenie obsahuje jeden ─Źl├ínok so zvukom, 3 rovn├ę ─Źl├ínky, 2 ─Źl├ínky pre odbo─Źenie doprava a 2 pre odbo─Źenie do─żava. S nimi naberie hern├í z├íbava nekone─Źn├ę mo┼żnosti!H├║senica Code-a-pillar je jedna z najnov┼í├şch hra─Źiek Fisher-Price z radu Think & Learn, u─Ź├ş deti smery, postupnos┼ą a pom├íha im prem├Ż┼í─ża┼ą samostatne. V┼íetky tieto hra─Źky rozv├şjaj├║ d├┤le┼żit├ę detsk├ę schopnosti, zvedavos┼ą, sk├║┼íanie nov├Żch vec├ş a aj rie┼íenie probl├ęmov sa rozv├şja ├║plne nov├Żm sp├┤sobom vhodn├Żm pre dne┼ín├║ modern├║ dobu. Deti objavuj├║ svet pomocou svojej ┼íikovnosti a d├┤vtipu, ktor├Ż vyu┼żij├║ po cel├Ż ┼żivot.Vlastnosti:
1 pohybliv├í hlava a 8 ─Źl├ínkov, ktor├ę mo┼żno jednoducho prep├íja┼ą a vytv├íra┼ą nekone─Źn├ę mno┼żstvo kombin├íci├ş! Deti sp├íjaj├║ ─Źl├ínky a posielaj├║ h├║senicu Code-a-pillar dopredu, do─żava, doprava, alebo kamko─żvek pod─ża svojej vlastnej fant├ízie. Ka┼żd├Ż ─Źl├ínok pri pohybe svieti!Pohybliv├í hlava svieti a vyd├íva z├íbavn├ę charakteristick├ę zvuky. V─Ćaka ┼żmurkaj├║cim o─Źiam vyzer├í h├║senica Code-A-pillar ako naozajstn├í!Dok├í┼że┼í trafi┼ą do cie─ża? Deti m├┤┼żu zostavi┼ą jednotliv├ę ─Źl├ínky tak, aby h├║senicu Code-a-Pillar nasmerovali v ├║strety cie─żu, ktor├Ż samy vytvorili.Obsahuje:
8 ─Źl├ínkov: (3) pre pohyb dopredu, (2) pre oto─Źenie o 90┬░ doprava, (2) pre oto─Źenie o 90┬░ do─żava a (1) ─Źl├ínok sa zvukom (2) cie─żov├ę body (1) pohybliv├║ hlavuPom├íha rozv├şja┼ą zru─Źnosti ako spozn├ívanie d├┤sledkov, realistick├ę uva┼żovanie, prem├Ż┼í─żanie, objavovanie, pam├Ą┼ą, rie┼íenie probl├ęmov a sk├║┼íanie nov├Żch vec├ş.Povzbudzuje jemn├║ motoriku a napom├íha spr├ívnemu v├Żvoju.Deti zis┼ąuj├║, ┼że ich ─Źinnosti ved├║ k ur─Źit├Żm d├┤sledkom (zn├íme ako pr├ş─Źiny a d├┤sledky)!K prev├ídzke s├║ potrebn├ę 4 alkalick├ę bat├ęrie typu AA. Pre optim├ílne fungovanie pou┼żite ─Źo najnov┼íie bat├ęrie.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Hra─Źky pre najmen┼í├şch