kde nak├║pi┼ą?

od 557,90

Prehr├ívanie audio z├íznamov z CD, USB, ale aj priamo z v├í┼ího PC, z online zdrojov alebo pomocou v├í┼ího smartf├│nu ─Źi tabletu. To v┼íetko je mo┼żn├ę pr├íve s mikrosyst├ęmom MCR-N470. Zariadenie je vybaven├ę integrovan├Żm CD prehr├íva─Źom, FM/DAB+ tunerom pre pr├şjem rozhlasov├Żch stan├şc a bezdr├┤tov├Żmi rozhraniami WiFi a Bluetooth. Na rozdiel od in├Żch mikrosyst├ęmov spad├í MCR-N570 do rodiny zariaden├ş MusicCast, komplexn├ęho dom├íceho audiosyst├ęmu, ktor├Ż m├┤┼żete jednoducho ovl├ída┼ą cez mobiln├║ aplik├íciu. YAMAHA MCR-...

Yamaha MCR-N470 - ponuky obchodu

YAMAHA MCR-N470D st┼Ö├şbrn├Ż (APKMCRN470DSIBL) viac pon├║k
na sklade 557,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Yamaha MCR-N470

Prehr├ívanie audio z├íznamov z CD, USB, ale aj priamo z v├í┼ího PC, z online zdrojov alebo pomocou v├í┼ího smartf├│nu ─Źi tabletu. To v┼íetko je mo┼żn├ę pr├íve s mikrosyst├ęmom MCR-N470. Zariadenie je vybaven├ę integrovan├Żm CD prehr├íva─Źom, FM/DAB+ tunerom pre pr├şjem rozhlasov├Żch stan├şc a bezdr├┤tov├Żmi rozhraniami WiFi a Bluetooth. Na rozdiel od in├Żch mikrosyst├ęmov spad├í MCR-N570 do rodiny zariaden├ş MusicCast, komplexn├ęho dom├íceho audiosyst├ęmu, ktor├Ż m├┤┼żete jednoducho ovl├ída┼ą cez mobiln├║ aplik├íciu.

YAMAHA MCR-N470 v├ím umo┼ż┼łuje pripoji┼ą obvykl├ę audio zdroje, ako CD, r├ídio a USB, ale obsahuje aj sie┼ąov├ę funkcie, ktor├ę v├Żrazne roz┼íiruj├║ va┼íe hudobn├ę mo┼żnosti. M├┤┼żete vyu┼żi┼ą dom├ícu bezdr├┤tov├║ sie┼ą WiFi na po─Ź├║vanie hudby z v├í┼ího PC alebo NAS, streamovanie hudby z on-line zdrojov alebo si m├┤┼żete vychutna┼ą tis├şce rozhlasov├Żch stan├şc prostredn├şctvom internetov├ęho r├ídia vTuner. Je mo┼żn├ę tie┼ż streamova┼ą svoju vlastn├║ ulo┼żen├║ hudbu zo smartf├│nu alebo tabletu cez rozhranie Bluetooth. V─Ćaka aplik├ícii Spotify sa dostanete k ┼íirokej palete hudobn├Żch ┼ż├ínrov. Technol├│gia AirPlay zabezpe─Ź├ş bezdr├┤tov├ę prehr├ívanie hudby zo zariadenia zna─Źky Apple (napr. z iPhonu).

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Dia─żkov├ę ovl├ídanie├üno
Prehrávanie MP3Áno
CD mechanikaÁno
DisplejÁno
Po─Źet diskov v meni─Źi1
 
Zvuk
V├Żkon44 W
Ekvaliz├ęr├üno
Po─Źet reproduktorov2.0
 
Vstupy a v├Żstupy
USB vstupÁno
BluetoothÁno
LAN (Ethernet)Áno
WiFiÁno
Line-in vstupÁno
Sl├║chadlov├Ż v├Żstup├üno
 
Rozmery
Hmotnos┼ą8 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Hi-Fi syst├ęmy