... Thomson MIC 200IBT ─Źierny v├Żpredaj - Mikrosyst├ęm s Bluetooth a induk─Źn├Żm nab├şjan├şm

Thomson MIC 200IBT ─Źierny v├Żpredaj - Mikrosyst├ęm s Bluetooth a induk─Źn├Żm nab├şjan├şm

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 109,99

Po┼íkoden├Ż ─żav├Ż spodn├Ż roh tela v├Żrobku. Po┼íkodenie nem├í vplyv na funk─Źnos┼ą v├Żrobku. Bluetooth mikrosyst├ęm Thomson MIC-200IBT si porad├ş aj s┬áCD Ako sa dosta┼ą z┬á├║navy a zlej n├ílady? Sta─Ź├ş zapn├║┼ą ┼ít├Żlov├Ż mikrosyst├ęm Thomson MIC-200IBT, pripoji┼ą zdroj hudby a odda┼ą sa muzike v┬ápar├ídnej kvalite zvuku. Hudbu m├┤┼żete do mikrosyst├ęmu streamova┼ą bezdr├┤tovo treba zo svojho mobilu cez technol├│giu Bluetooth s┬ádosahom 10┬ám. Vlo┼żi┼ą mo┼żno tie┼ż kompaktn├Ż disk, v─Ćaka prehr├íva─Źu CD-R / RW / MP3 si pr├şstroj porad├ş ...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Thomson MIC 200IBT ─Źierny v├Żpredaj - Mikrosyst├ęm s Bluetooth a induk─Źn├Żm nab├şjan├şm 
na sklade 109,99 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Thomson MIC 200IBT ─Źierny v├Żpredaj - Mikrosyst├ęm s Bluetooth a induk─Źn├Żm nab├şjan├şm - ponuka obchodu

Parametre produktu Thomson MIC 200IBT ─Źierny v├Żpredaj - Mikrosyst├ęm s Bluetooth a induk─Źn├Żm nab├şjan├şm

Po┼íkoden├Ż ─żav├Ż spodn├Ż roh tela v├Żrobku. Po┼íkodenie nem├í vplyv na funk─Źnos┼ą v├Żrobku.
Bluetooth mikrosyst├ęm Thomson MIC-200IBT si porad├ş aj s┬áCD
Ako sa dosta┼ą z┬á├║navy a zlej n├ílady? Sta─Ź├ş zapn├║┼ą ┼ít├Żlov├Ż mikrosyst├ęm Thomson MIC-200IBT, pripoji┼ą zdroj hudby a odda┼ą sa muzike v┬ápar├ídnej kvalite zvuku. Hudbu m├┤┼żete do mikrosyst├ęmu streamova┼ą bezdr├┤tovo treba zo svojho mobilu cez technol├│giu Bluetooth s┬ádosahom 10┬ám. Vlo┼żi┼ą mo┼żno tie┼ż kompaktn├Ż disk, v─Ćaka prehr├íva─Źu CD-R / RW / MP3 si pr├şstroj porad├ş i┬ás┬át├Żmto hudobn├Żm nosi─Źom. Vhod pr├şde zaiste USB vstup pre pripojenie USB zdroja hudby alebo AUX In vstup pre pripojenie zvukov├ęho zdroja klasick├Żm audio k├íblom. A┬ákeby v├ím to na zdvihnutie n├ílady st├íle nesta─Źilo, m├┤┼żete naladi┼ą rozhlasov├ę vysielanie a necha┼ą sa rozosmia┼ą treba z├íbavn├Żmi t├íraninu moder├ítora. Mikrosyst├ęm Thomson je toti┼ż vybaven├Ż FM tunerom s┬áRDS a s┬ámo┼żnos┼ąou a┼ż 20┬ápredvolieb.
Vie nab├şja┼ą mobily cez USB alebo induk─ŹneMikrosyst├ęm Thomson MIC-200IBT v├ís hne─Ć po sprev├ídzkovan├ş obklop├ş znel├Żm zvukom a aby tie┼ż nie┬áÔÇô p├Ż┼íi sa v├Żkonom 50┬áW. Ekvaliz├ęr v├ím navy┼íe umo┼żn├ş upravi┼ą zvuk presne pod─ża va┼íich preferenci├ş a pod─ża ┼ít├Żlu po─Ź├║vanej muziky. Pre s├║kromn├ę po─Ź├║vanie m├┤┼żete vyu┼żi┼ą pripojenie dr├┤tov├Żch sl├║chadiel do sl├║chadlov├ęho v├Żstupu. Mikrosyst├ęm disponuje USB portom pre nab├şjanie mobiln├Żch telef├│nov a in├Żch zariaden├ş s┬áUSB konektorom. Ak vlastn├şte telef├│n, ktor├Ż je kompatibiln├Ż s┬ábezdr├┤tov├Żmi nab├şja─Źkami alebo Qi, m├┤┼żete ho nab├şja┼ą cez induk─Źn├ę nab├şjanie. Pr├şstroj sa ve─żmi jednoducho ovl├ída. Na ─Źelnej strane n├íjdete tla─Źidl├í pre nastavenie prehr├ívania, k┬ádispoz├şcii v├ím bude tie┼ż dia─żkov├ę ovl├ídanie. V┼íetky inform├ície o┬ástave pr├şstroja, ─Źas a d├ítum uvid├şte na preh─żadnom displeji s┬ámodr├Żm podsvieten├şm.
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Hi-Fi syst├ęmy