... Philips TAM8905 - Mikrosyst├ęm s Bluetooth, s internetov├Żm r├ídiom, DAB+ tunerom, Spotify

Philips TAM8905 - Mikrosyst├ęm s Bluetooth, s internetov├Żm r├ídiom, DAB+ tunerom, Spotify

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 329,00

Nahlas prehr├ívajte v┼íetko, ─Źo m├íte radi Zapl┼łte miestnos┼ą zvukmi, ktor├ę m├íte radi. Tento atrakt├şvny mikro syst├ęm s internetov├Żm r├ídiom, funkciou Spotify Connect, Bluetooth rozhran├şm a CD prehr├íva─Źom dok├í┼że prehra┼ą ├║plne v┼íetko. Naladi┼ą si m├┤┼żete aj r├ídio DAB+ alebo FM ÔÇô a to v┼íetko vo ve─żkolepom 100 W zvuku. V┼íetka va┼ía hudba Od klasick├Żch mel├│di├ş po najnov┼íie podcasty. S funkciou Spotify Connect m├┤┼żete cez Wi-Fi streamova┼ą sign├íl aplik├ície Spotify najlep┼íej kvality. Takisto m├┤┼żete streamova┼ą zo...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Philips TAM8905 - Mikrosyst├ęm s Bluetooth, s internetov├Żm r├ídiom, DAB+ tunerom, Spotify 
na sklade 329,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Philips TAM8905 - Mikrosyst├ęm s Bluetooth, s internetov├Żm r├ídiom, DAB+ tunerom, Spotify - ponuka obchodu

Parametre produktu Philips TAM8905 - Mikrosyst├ęm s Bluetooth, s internetov├Żm r├ídiom, DAB+ tunerom, Spotify

Nahlas prehr├ívajte v┼íetko, ─Źo m├íte radi
Zapl┼łte miestnos┼ą zvukmi, ktor├ę m├íte radi. Tento atrakt├şvny mikro syst├ęm s internetov├Żm r├ídiom, funkciou Spotify Connect, Bluetooth rozhran├şm a CD prehr├íva─Źom dok├í┼że prehra┼ą ├║plne v┼íetko. Naladi┼ą si m├┤┼żete aj r├ídio DAB+ alebo FM ÔÇô a to v┼íetko vo ve─żkolepom 100 W zvuku.
Všetka vaša hudba
Od klasick├Żch mel├│di├ş po najnov┼íie podcasty. S funkciou Spotify Connect m├┤┼żete cez Wi-Fi streamova┼ą sign├íl aplik├ície Spotify najlep┼íej kvality. Takisto m├┤┼żete streamova┼ą zoznamy skladieb a mnoho ─Ćal┼íieho cez rozhranie Bluetooth, prehr├íva┼ą CD alebo sa pripoji┼ą k in├Żm zdrojom cez zvukov├Ż vstup alebo USB.
Internetov├ę r├ídio, DAB+ FM
Internetov├ę r├ídio je va┼íou vstupenkou do sveta tis├şcok svetov├Żch stan├şc vysielaj├║cich v┼íetky mo┼żn├ę druhy programov. Digit├ílny tuner zabezpe─Źuje kri┼ít├í─żovo ─Źist├Ż zvuk a pre svoje ob─ż├║ben├ę internetov├ę, DAB+ alebo FM stanice si m├┤┼żete nastavi┼ą predvo─żby.
Ostr├ę v├Ż┼íky a pln├ę n├şzke t├│ny
Reproduktory v policovom ┼ít├Żle v├ím poskytuj├║ skvel├Ż zvuk s ostr├Żmi v├Ż┼íkami z ku┼że─żovit├Żch v├Ż┼íkov├Żch reproduktorov a par├ídne basy z 5,25ÔÇť basov├Żch reproduktorov a basov├Żch reflexn├Żch portov. Maxim├ílny v├Żkon 100W prin├í┼ía ├║┼żasn├Ż zvuk do ka┼żd├ęho priestoru. Ide├ílne do haly alebo obytn├ęho priestoru bez stien.
Klasick├Ż vzh─żad
Matn├í hlin├şkov├í hlavn├í jednotka a dreven├ę skrinky reproduktorov pripom├şnaj├║ dizajn hi-fi syst├ęmov. Zrete─żn├Ż farebn├Ż displej zobrazuje zdroj alebo stanicu, ako aj obr├ízok obalu albumu a inform├ície o skladbe. Text├║rovan├Żmi ovl├ída─Źmi mo┼żno ovl├ída┼ą hlasitos┼ą, v├Żber zdroja a ladenie.
Digitálne ovládanie zvuku
Hip-hop alebo chor├íly, symf├│nia alebo rockov├í opera? ─îoko─żvek sa v├ím p├í─Źi, digit├ílne ovl├ídanie zvuku tohto mikro syst├ęmu v├ím umo┼żn├ş u┼żi┼ą si ju viac. Vyberte si z predvolen├Żch zvukov├Żch ┼ít├Żlov navrhnut├Żch tak, aby vo va┼íej hudbe zv├Żraznili to najlep┼íie.
Poc├ş┼ąte prav├ę ─Źaro domova vo va┼íom dome
Tento mikro syst├ęm nap├íjan├Ż striedav├Żm pr├║dom vyzer├í skvele v ka┼żdej miestnosti. Dosah bezdr├┤tov├ęho rozhrania Bluetooth je 10 m a cez port USB m├┤┼żete nab├şja┼ą inteligentn├ę zariadenie. V─Ćaka ─żahko pou┼żite─żn├ęmu dia─żkov├ęmu ovl├ídaniu m├íte k─ż├║─Źov├ę funkcie syst├ęmu na dosah ruky.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Hi-Fi syst├ęmy